Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros ruhát vegyek...

Milyen motoros ruhát vegyek nyárra?

Figyelt kérdés

Egy Yamaha XT 125 X-em van. A legtöbbet munkába járásra használom pesten, de néha túrázok vele, és időnként terepen is szoktam használni.

Milyen komplett motoros ruhát ajánlanátok (bukó, kesztyű, csizma, stb.) 100e Ft-ig?


2017. máj. 12. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont a minap vettem egy Shox négyévszakos nadrágot robogóra. Szerintem crossra is jó lenne, ha nem ficeregsz sokat, elég mobilis. 9k volt használtan, 25 lett volna újonnan.


Következő ruhadarabom egy Shox Nordkap háromnegyedes, 4 évszakos kabát lesz. Újonnan az is 25, egyelőre használtra várok. 10-15 körül szokott elkelni jófogáson még a meghirdetés napján.


Bukót én az Aldiban vettem, noname 20k, felnyitható állú és beépített napszemcsis. Bevált.


Kesztyű lesz az utolsó, azt majd újat veszek, 10k a fájdalomküszöböm rá.


Csizmám nem lesz.


Ha az én példámat követed, akkor nadrág, kabát, bukó, kesztyű kijöhet 9 + 15 + 20 + 10 = 54000 Ft-ból. Ennél olcsóbb felszerelés szerintem már az igazán gagyi vagy agyonhasznált kategóriába esik.

2017. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En csak annyit tanacsolok, hogy mindenkepp igazi borbol legyen ne kinai mubor vagy vaszon.

A bor hosszu hosszu evekig nem kopik el es egy esetleges esesnel nagyon halas leszel erte.

2017. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!