Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Clio 1.8 rsi menet közben...

Clio 1.8 rsi menet közben lefulladt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A gond a következő volt. Sorompónál álltam leállítottam a kocsit majd miután a vonat elment inditottam volna de semmi, az aksi még csak nem is forgatta meg. Betoltam beindult... elmentem vele a célállomásig majd ott parkolás(napon ha ez számít) majd a dolgom elintézése után indulás. Gond nélkül beindult, az ideúton töltött annyit a generátor.Viszont ami most jön az az érdekes...kb 7 perc menetidő utén a kocsit egyszer csak elhagyta az erő,majd menet közben lefulladt. Próbáltam biztosítékokat cserélni, üzemanyag pumpára gyanakodva, de már szenvedésemben minden biztosítékot átnyálaztam. Ekkor jött a felmentősereg, elkezdtek hazahúzni de azért indulás elött próbáltam egy sebességet gyújtásnál húzás közben.Pöccre beindult. Innentől gond nélkül hazahozott kb 120 kmert és azóta is megy :D mi lehetett a gond? köszönöm a válaszokat, remélem részletes a leírásom :D
2017. máj. 14. 12:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!