Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota RAV4 2006-2010 (2.2...

Toyota RAV4 2006-2010 (2.2 D-4D) vagy Mitsubishi Outlander 2007-2010 (2. 0 DI-D)?

Figyelt kérdés

A karosszéria és minden egyéb elem szempontjából tudom hogy miért választanám az egyiket és miért a másikat.


Viszont a motor szempontjából kicsit elbizonytalanodtam. Mert mindkét autó motorja szerepel ezen a listán. [link]


Mint látható a Toyotáé konkrétan szerelve is van abba az autóba amit venni szeretnék, a listában lévő 2.0 vw PD TDI nél mondjuk nem szerepel az h szereltek volna belőle a az Outlanderbe.


Valós a félelem? Vagy felesleges ilyen miatt tartani ha egy szervizkönyvezett , vásárlás előtt általam bevizsgáltatott autóra esik a választásom?


2017. máj. 14. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nanana, A te Toyotádba amit kinéztél D-4D van, a listán pedig D-4Dcat van. A Mitsubishi-be pedig nem PD-TDI van (jó ég XD)
2017. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis bocs, igen a rav4-et nem feltétlen biztos, hogy meg kell venni, de a mitshuba nem PD van.
2017. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig én akárhogy néztem utána a 2.0 az vw alapu pd tdi a 2.2 literes az már common rail
2017. máj. 21. 16:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyik használt tesztben is irják h vw pd tdi ALAPÚ van. Ez mondjuk nemtom mit jelent h pontosan mi származik a vw töl
2017. máj. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!