Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok?

Milyen kocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki kapok egy autót csak nemtudom mikyen legyen. Apukám aztmondta valami nagyobb kasznis legyen ami megy is azért. Nincs még semmi elképzelésem, ti mit ajánlotok? Nagyából 5millióig.

2017. máj. 14. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

jólvan, ok... majd belelógott a kezed a bilibe és felkeltél 😂


szülőként, fiatal szülőként kijelenthetem hogy ilyet 1 apuka sem fog mondani soha, még aki ennyire elvan eresztve az sem...

ami azért megy is....

hány éves vagy? 15?

2017. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd első válaszoló, hogy ha egy szülő megengedheti magának akkor nem fog autót venni a gyerekének. Más kérdés, hogy az olyan szülő aki megengedheti magának, hogy ennyi pénzért autót vegyen, tájékozott annyira, hogy tudjon ajánlani a fiának választási lehetőséget. Egyébként szerintem Passat vagy Astra jó választás lenne.


U.i.: Látásból ismerek olyat, aki ballagására 5 millió feletti autót kapott.

2017. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én egy golfot vagy egy shirokkot akartam de aztmondta hogy az kicsi
2017. máj. 14. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan iskolatarsam aki z4 roadstert kapott ballagasara még annakidejen... van ilyen, tudom, de sztem ilyet senki nem mond hogy olyat vegyel ami megy is...
2017. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BMW X5, X6.... esetleg Audi Q7.
2017. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Porsche Boxster.
2017. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne úgy értsétek hogy gyorshajtás vagy ilyesmi. Hanem hogy van benne erőtartalék.
2017. máj. 14. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
1,4 160 lovas Scirocco-ra nem mondanám, hogy nincs benn erő
2017. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én valami kompaktot ajánlanék, mint amiket felsoroltál, egy 140 lóerős autóban már van annyi erőtartalék, ami a normális közlekedéshez kell.


Lehet az én képzelőerőm kevés, de nem tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor egy fiatalnak nagy kasznis, nagy motoros, használt (mert ebből a keretből nagy autó újonnan nem jön ki, max. Skoda Octavia, már amennyire az annak számít), sedan, kombi, SUV kellene. Sokat járnál pályán/úttalan utakon/nagy a család?

2017. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy, elférünk egy 5 személyesben. Inkább sedan, coupè vagy kombira esne a választás
2017. máj. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!