Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a motrokat előbb a motrok aztán a csajok. :) Na már most jelenleg motorral járok dolgozni de akarok venni egy komolyabb ménessel rendelkezőt. :) De akkor nem tudok télen bejárni dolgozni ezért fel kell mondanom és másik munka helyet keresni. Vagy veszek autót és lemondok a motorozás élményéről. :'((( ÉS lehet később nagyon megbánom hogy kihagytam ezt az élményt az életemből.

2017. máj. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ne a motorozás szabályozza a munkahelyedet... Inkább ne vegyél még nagyobb motort, vegyél a mostani mellé egy autót, amivel már tudsz télen közlekedni. Így nem kell felhagynod a motorozással (én nagyon bántam, amikor eladtam, de egy számomra sokkal fontosabb "hobbira" költöttem az árát...)
2017. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja még azt elfelejtettem mondani hogyha kirúgnának az megváltás lenne szóval nem olyan jó munka hely amúgy
2017. máj. 14. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak egy technikai kérdés, ha van egy motorod és veszel egy erősebbet és elfogy a pénzed, majd kirúgnak a télen mert nem jársz be, mert, hogy motorral nem lehet télen, akkor mégis miből fogsz motorozni?


Egyébként ennyi ésszel a cégnek is megváltás lenne ha elmennél

2017. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először keresnék egy olyan munkahelyet ill. állást, amit szeretek és átmennék oda.


Télen nem motoroznék semmi szín alatt (sajnos én sem hallgattam a bölcsebbekre, fájós is már a térdem, könyököm).


Ha tehetném, akkor hidegben autóval mennék a munkahelyre, ha nem tehetném, akkor tömegközlekedve. Ha szívás a tömegközlekedés és autóra se telik, akkor mengintcsak munkahely váltás a megoldás.


A motorozás élménye így megmaradhatna szezonra.

2017. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Öcsém ez nekem nagyon zavaros...


Motrokat szereted,oké.

Ezért kell másik munkahely? Vagy másik csaj? Vagy mi? XD

2017. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kiitos ***** válasza:

Nem kell lemondani semmiről.A mostani gyenge motorral be tudnál járni a melóhelyre télen ?

Akkor az erős motor pihenne a garázsban addig.

2017. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezis valami klinikai eset....
2017. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudjátok összerakni az eseményeket vagy mi van? akkor tudok itt maradni ha veszek autót de akkor nemtudok motort venni. ha elmegyek egy olyan munkahelyre ahol van céges busz akkor gond kilőve nem kell autó és lehet motrom
2017. máj. 15. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!