Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha benzin helyett...

Kingdefender kérdése:

Mi történik ha benzin helyett gazolajat tankoltam véletlen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos épp fogyasztást tesztelek automon swint 94es évjárat 40km után teletankoltam ment bele 2liter de annyira siettem hogy blokkot se kértem el és nem tudom jó pisztolyt fogtam e meg annyira siettem. 8év alatt 1x se fordult velem ilyen elő. Idáig semmit se tapasztaltam hogy baj lenne. Mi van ha tele tankjaba van 2liter gázolaj?
2017. máj. 16. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Ha a leletank benzinbe van 2 liter gazolaj a vilagon semmi nem fog tortenni....egyebkent meg fogyasztast 40km-en tesztelni.......

Amugy meg nagy valoszinuseggel nem gazolajat tankoltal rá,mivel a benzines betoltője szűkebb szokott lenne,tahat nem tudod belenyomni a dizel kutfejet!

2017. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A dízel töltőpisztoly csöve vastagabb, nem megy bele a benzines töltőnyílásba.

Szóval tuti benzint tankoltál.

2017. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. 2 liter gázolaj az semmi.

2. Tankolj rá, ha ennyire zavar.

3. Utána is rá kell tankolni, ahogy fogy, minél jobban híguljon.

2017. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettesnél a pont.

Többieknek nem tűnt fel, hogy a gázolaj pisztolyt nem lehet bedugni a benzines töltőnyílásba, szóval nagy buzgón nem létező problémát próbáltak megoldani.

2017. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor lehet mégis benzint töltöttem rá, de a biztonság kedvéért megint teletankoltam. Amúgy elég részletesen szoktam évente fogyasztást mérni. Először 100 km-en aztán 200, 250, 50, 40 és ismét 100. A legvégén pedig egész tankot elautózom utána töltöm tele. normál vezetésnél.
2017. máj. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!