Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1.2 vélemények?

Skoda fabia 1.2 vélemények?

Figyelt kérdés

2004s

Rs van 1.2s?

Mennyire jók ezek?



2017. máj. 17. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerülendő. Rossz és gyenge motor.
2017. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy Trabi.
2017. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Rs van 1.2s? "


Na innen látszik, hogy kamu a kérdés.

2017. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Problémás és erőtlen motor a htp. A vezérlésre nagyon kell figyelni, gyakrabban kell cserélni.

Ráadásul 3 hengeres, brrr.


Nem ajánlom.

Az rs-es kérdésed meg remélem vicc volt.

2017. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vezettem egyet egy ideig, ami a városi tempóra egészen dinamikus volt, de nagyobb tempónál már vérzett.

Max RS optikásat tudsz szerezni, egy ötvenpár lovas autó az sose lesz "RS" vagy "GTI". Amúgy egy végteleneül szar konstrukció. Eleve azt kellett volna élből tarkón lőni, aki a 3 hengeres négyütemű motort először leengedte a tervezőasztalról. Zajos, erőtlen, kiegyensúlyozatlan, és még lehetne sorolni, de egy szóval: SZAR.

Ha veszel egy ilyesmi évjáratú Fabia-t, akkor inkább az 1.4 MPI motorral vegyed, az 4 hengeres, megbízhatóbb, rugalmasabb, és lehet hihetelen, de kevesebbet is fogyaszt. Bármit reklámozgatnak a gyártók, 4 hengernél kevesebbel nem szabad beérni. (mondjuk az adott autót, amit én vezettem azt akár lehet dícsérni is, az a mai napig "dolgozik" aktívan, egy vidéki taxiról van szó, közel 600 ezer km van benne, jön-megy, teszi a dolgát, de már a bele is kivan)

2017. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
1.2 HTP = Hiába Tolod Paraszt
2017. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.2 az neeee...


ismerősnek 1.4-e van, és az is olyan a maga 67(?) lóerejével, hogy vagy az autó megy, vagy a légkondi :D

2017. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!