Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Ka vagy Ford Fiesta mk4?

Ford Ka vagy Ford Fiesta mk4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik autót érdemesebb első autónak választani?

Nagyjából hasonló árban van a kettő, a Ka egy kicsit drágább (átlagban pár tízezer forint), viszont fiatalabb évjáratúak vannak. A Fiesta kicsit komfortosabbnak tűnik.


Benzines motorral venném, keveset mennék annak is egy jó részét városban. A fogyasztásuk tudtommal hasonló.


A Fiesta talán kicsit férfiasabb, bár egyik sem egy hetes bmw:D

Melyiket ajánlanátok egy fiatal srácnak, 1 max 2 fővel használva?



2017. máj. 17. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ka kizárva!
2017. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ford focus
2017. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikori évjárat?
2017. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiesta MK4 nekem is van egy olyan, szervó,légzsák,3 ajtós piros, bár hivatalosan Mazda 121 de ugyan az mint a Fiesta. Nekem ami macera benne, hogy Mazda üzemenyagtank sapkát iszonyat nehéz kinyitni. Viszont ahhoz képest, hogy pici autó 2 bőrönd és sporttáska lazán elfér benne, bár én inkább karton vizet veszek, úgy 4 lazán elfér meg hatalmas nagy teszkós zöld táska is ( ami kék) abból kettő :) de csak 37kw-s ami gyengusz, de lazán bírja a 150-et. Ugyanakkor picik a tükrei, ami nekem Suzuki Swift és Mazda ( Fiesta) felváltva használása miatt zavaró. Ennyi kb. ja meg a szivargyújtó a hamutartónál van amit ki kell húzni, én nekem macera mert zavar a fedélzeti kamera dugója kényelmetlen. Ja és egy ici picit kevesebbet eszik mint a Swift, de csak azért mert gyorsabban melegszik.
2017. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább Focust.
2017. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ka ne, inkább Fiesta

csak az is egy kényes cucc

de aranyos, mókás kocsi


de mondom, régi ford, az kényes... rozsda, motor, motor...motor :DD

annyit tehetsz, hogy kicsit drágábbakat nézed, mert nagyon sok a lelakott (mivel könnyű volt lelakni őket)

2017. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!