Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vettem egy 2009-es...

Nemrég vettem egy 2009-es X5-ös BMW-t ezüst színbe, és át szeretném festeni feketére! Valaki segítene hogy mennyi költségre számíthatok, és hol végeznek jó munkát, hol érdemes átfestetni?

Figyelt kérdés
Nem márkakereskedőnél vettem, szóval így nem tudom hogy mennyi költségre számíthatok, a palit akitől vettem attól meg elfelejtettem megkérdezni.
2010. máj. 16. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem feketét vettél akkor?
2010. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%

Google: autó festés.


Látszik, az X5ös BMW mellé nem adnak agyat.

2010. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vettél egy 1 éves drága terepjárót, SOK-SOK millióért és most nem tetszik neked a gyári (a még újszerű) fényezése,és azt szeretnéd tudni hogy mennyibe kerülne neked egy új festés erre a luxus autóra ??


Hát ne haragudj rám..

de ez 1 Fake kérdés

2010. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

amennyi eszed van nyugodtan csinálhatod otthon a kertben is.

am miért nem feketét vettél?

2010. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kamu a kérdés... vagy az ürge nemnormális:D
2010. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
-.-" azthiszi hogy most kemény hogy kitalált egy jó kérdést :) Ha télleg ez lenne a baja akkor rég eladta volna már a kocsit és vett volna egy fekát. Fekát fekának :D ugye értitek? :)
2010. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Phe..

Az ilyen kamukérdéses viccesfiúk miatt van a sok sztereotípia (Suzuki-BMW sztereotípiák egyaránt

2010. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

látom akkor nektek van agyatok :) Németországból hozattam be a kocsit ami összesen körülbelül 7millió forint volt. Azért vettem ezüst színbe mert ez volt a legolcsóbb,viszonylag kevés kilóméterrel, és azért nem vettem feketébe mert az drágább akár több millióval is, még Németországba is feketébe körülbelül 9 millió forint volt. Egyenlőre E-s rendszámmal használom, mert nem akarom még megint több milliókért beregisztrálni, és ha lejár ez a fajta rendszám fél év múlva, lehet Szlovákiába fogom regisztráltatni, mert az olcsóbb.Van agyam vagy nincs, de valahogy jobbnak gondolok milliókat spórolni. :) És én hülye azért nem vettem feketébe, mert úgy gondoltam hogy talán meg lehet oldani egy festést 1 millióból vagy azalatt. :) Így akárhogy nézem jobban kijövök. Hát jó kösz a tippet, beírom azt hogy "autó festés" aztán annyit látok hogy magukat ajánlgató autófényező műhelyek ajánlanak minden félét, és ki tudja hogy mi belőle az igaz, egy ilyen drága kocsit nem bízok a véletlenre, véleményekre hozzászólásokra, tapasztalatokra lenne szükségem nem arra hogy hülyeségeket írjanak nekem. Szóval még egyszer udvariasan feltenném a kérdést. :)Köszönöm.


U.i.: Ha X5ös mellé nem adnak agyat akkor mi mellé adnak?:) Bunkóságban azért nincs hiány. Az utolsó kommentelőnek üzenem hogy persze, nincs is jobb szórakozásom névtelen kérdezőként, névtelen kommentelőknek "menőzni" :)

2010. máj. 17. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha átfesteted akkor a forgalmi is át kell iratni mert abban benne van a színe (gyári) és az bonyolultabb mint ahogy elmondom. Ha gyöngyház fényűt akarsz akkor 2 milla körül kapsz, de ha sima fekete kéne neked azt 1-1,2 millából kihozod. Vidd e legy bmw szalonba és ők ajánlanak fényezőt, vagy akár ők is megcsinálják, de drágán.
2010. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre. :) Igen azt tudom hogy a forgalmit is át kell írni, de addig nem amíg nem megyek vele a következő műszakira, mert én úgy tudom hogy addig használhatom, és a műszakin díjtalanul átírják a színét. Válaszodat nagyon szépen köszönöm. :)
2010. máj. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!