Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten melyik autós...

Budapesten melyik autós iskolát válasszam?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék választani ahol tényleg mindent lelkiismeretesen megtanítanak,nem bunkóznak a diákokkal,és nem fog 3 hónapig tartani a jogsi megszerzése (tudom,ez rajtam is múlik).Melyiket ajánlanátok?
2017. máj. 18. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

csiga vagy gyorsjogsi sztem! de ne akarj egy hónap alatt jogsit!!!

fő indokok:. ezek kellően nagy iskolák, sok diákkal, sok oktatóval, autóval, nincsenek rákényszerülve arra hogy buktatgassanak baromsagok miatt csak hogy tobbet fizess

2017. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok 4 hét alatt nyilván,de olyan max. 2 hónap alatt jó lenne,mert utána külföldre fogok költözni és nem lesz rá egy hamar lehetőségem.
2017. máj. 18. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, pedig pesten legalább 3 hónap lesz, akárhogy erőlködsz és az még nem is számít soknak.


Amúgy én dodgemnél voltam, teljesen jó volt.

2017. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szotyi41 ***** válasza:
Én Pesten jogsizok, a Nyugi sulinál. 1 hónap a kresz tanfolyam normálon, aztán vizsga, ha pesten csinálod még egy hónap minimum mire lessz oktatód aki nekem 2 hónap alatt tanította meg a forgalmat. Még egy hónap mire vizsgázni tudtam. Úgy hogy 2x buktam kreszt és 2x voltam forgalmi vizsgán, kb 1 év alatt remélem meg lessz :)
2017. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért írjak jónéhány oldalon hogy kb. 5 hét? Ez hazugság,szándékos félrevezetés? Ha 3 hónap akkor bele se kezdek mert addigra már árkon bokron túl leszek.
2017. máj. 18. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:

ha át akarsz menni kenőpénz nélkül:

Magyar AutoKlub


nem drágább, mint a többi normális iskola, ellenben az oktatók régimotorosok, és ismerik a legtöbb vizsgáztatót (én jó pár éve csináltam ott, a rutinnál -mondtam, hogy régen volt már :D- 5 éve, a forgalmi vizsgánál 13 éve vizsgáztatott azzal a biztossal az oktatóm :) )


egyetlen negatívum, hogy Újpesten van, ami kieshet pár embernek


de sok ismerősöm csinálta itt, és egy se kényszerült csúszópénz adásra (sőőőőt)

2017. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!