Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy ablakeme...

Mennyibe kerülhet egy ablakemelő javítás?

Figyelt kérdés

Igazából nekem maga a motorja jó, mert működik.. csak az ablakok nem mennek le szépen, meg felfele sem. (az első kettő ablak) kiugrik a helyéről,nem marad bent a sínben. ill. a csúszkapár is rossz lehet szerintem.

Arra vagyok kiváncsi hogy milyen árban vannak ezek,mennyiért javítják?

Bár van olyan érzésem hogy az ablakemelő szerkezetet is ki kell cserélni.

Az autó egy BMW, 1998-as évj.



2017. máj. 19. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell kapni otthon az ajtókárpitot, ha hozzáférsz a szerkezethez és látod, hogy mi a baja, talán megoldható is, lényegesen olcsóbban. Veszítenivalód nem sok van.
2017. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a béjemvét nem egyszerű szerelni, de amit az első mondott. Szedd le a kárpitot és látod mi a baja.
2017. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legcélravezetőbb. Bízvást kapsz a bontókban is alkatrészt, ha kell valami.
2017. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálom még egyszer szétszedni, egy próbát megér.

Már egyszer-kétszer szét szedtem, de a kezeim alig fértek be.. meg a sínbe is olyan nehezen tudom betenni az ablakot. de megpróbálom még egyszer.

Esetleg valami tipp mire figyeljek jobban? az ablakot teljesen le kell engedni,mármint az ablakszerkezetet teljesen engedjem le, és akkor úgy próbáljam behelyezni az ablakot a sínbe? illetve a csúszkapárt is úgy tudom behelyezni?

2017. máj. 21. 20:00
 5/5 A kérdező kommentje:
és esetleg ezeket a típusokat nem kell tanítani?
2017. máj. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!