Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 vagy Volvo V40?

BMW E36 vagy Volvo V40?

Figyelt kérdés
Tudom, az E36-okat széthajtották, a Volvot pedig drága javítani... Autószerelő haverommal az lenne az első, hogy akármilyen autót is veszek, motort szétszedjük, rendbe tesszük, szóval valamilyen szinten hobbinak is venném ezek közül az egyiket. Az E36 azért vonz, mert még nem volt BMW-m, és szeretném kipróbálni, mert most még elérhető, később már lehet nem lesz erre a típusra lehetőségem. A Volvo pedig tetszik hogy biztonságos, kényelmes, "nagyautó" feelingje van egész olcsón, és szerintem a formája is fiatalos (amellett hogy kombi). Eddig régi Swiftem volt, szóval bármi is lesz ezután, nagy ugrás lesz :)

2017. máj. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem állítanám, hogy drága javítani a Volvot. Bmw-t próbáld ki, de a másét, a Volvot pedig vedd meg.
2017. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
A két kocsinak teljesen más a karakterisztikája. A BMW mára egy tucat divatautó, minden utcában van belőle 5db. Csapatós kocsinak jó, de már elég lefutott példány. Ha veszel minden képpen jól nézzétek át, mert ha belenyúlsz egy pénztemető a kocsi, ellenben ha egy jó 25i-t fogsz ki sperr-el akkor élményt is tud adni. A volvo az első kerekes, az mondernebb, biztonságosabb, és nem annyira tucat, de ez is beleolvad a szürke hétköznapi kocsiba. Nem tudom mire akarod használni, mekkora motorral vennéd, de egy szépen megcsinált E36 mutatós tud lenni, szerintem jobb mint egy Volvo, már csak a hátsó kerék hajtás miatt is, de persze ez csak akkor előny ha csapatni is akarsz
2017. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!