Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora macerával jár egy...

Mekkora macerával jár egy motorcsere?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy 323-as mazdám, 1.4-es és tegyük fel véletlenül találnék a bontóban egy törött 1.5/6-ost, a kilencvenvalamennyi lovasat, akkor azt a motort be lehetne "építeni" az 1.4hes helyére?

(gondolom vezérlést meg olajokat megg stb azonnal cserélni kell)



2017. máj. 21. 02:39
 1/6 A kérdező kommentje:
*törött, jó motorral
2017. máj. 21. 02:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Alltalaban mas a valto attetelezes(vagy csak a diffi mas de az is a valtoban csucsul), vagyis valtostol erdemes csrelni, szerintem. Kulonben Nezd meg eloszor a Tied attetelezeset illetve a kivant motorhoz tartozo valto attelezeset. Ha ez megvan, tipusazonos a motor, akkor csak egy kis barkacsolas, de szemely szerint EN elvezem az ilyen jellegu dolgokat. 2 Ora alatt ki lehet huzni a motort valtoval egyutt egy ilyen jarganybol.


Sok sikret

2017. máj. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint tudjuk, az ember általában azért adja le a 323-as mazdáját hulladékként a bontóba, mert nem tudja, hogy egy kimondottan jó állapotú "kilencvenvalamennyi lovas" motor lapul a motortérben, és várja az új gazdáját. :D


Édesdrágajóistenkém.......

2017. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-mas


Pedig így szokott történni, a motor még elmenne 20 évet, de a kasztni teljesen elporladt, ezért betolják őket a bontóba. De a motor még nagyon jó. 2 ismerősömnek is volt 323-as Mazda, tökéletes volt mindkettő, de a kasztni menthetetlen volt.

2017. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jól tudod a frankó megoldást, akkor ne írogasd, hogy "tegyük fel", hanem rohanj a bontóba nehogy szétszaladjon az a kilenvenvalahány paci.


Te ménesgazda! :D

2017. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól tudom a megoldást? leírtam, hogy mim van, majd leírtam hogy mit szeretnék, hogy az lehetséges e. mi a problémád?
2017. máj. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!