Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezer FT-ért milyen autót...

500 ezer FT-ért milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hamarosan beruházok egy új autóra. Sedan, de inkább kombit szeretnék mert dolgozni kéne félig félig meg személy autónak. Annyira nem sok szerszámmal járó munka de mégis jobb ha tágasabb a hely. Amiket néztem. Opel Astra G, F . Illetve Ford focus kombi. Suzuki swift sedanra voltam ráálva egy ideig , de lebeszéltek róla hogy nagyon rohad már mind stb. Nem kell semmi extra bele csak annyi hogy elvigyen A-ból. B-be , és ami a legfontosabb olcsó legyen bele az alkatrész , ne egy bmw szintű cucc legyen. Bármilyen véleményt meghallgatok.

#Ford #Suzuki #Opel #kocsivétel
2017. máj. 21. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
aki lebeszelt a suzuki swift sedanrol valoszinu annyit ert hozza mint egy asztalos a gepeszethez... figyelj nekem 93-as újkora óta nálam van ha oda van rá figyelve nem fog rohadni! nekem a nyúlványok teljesen epek elol is hatul is semmi bajuk... van egy 2000-es 4wd-s suzim is annak sincs kulonosebben semmi baja... a kuszobok es a nyulvanyok es a taposok szoktak rohadni de mondj már egy olyan autót ami ilyen kprában még nem rohad..
2017. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. De utolag beláttam egy kombi kell nekem szerszámok maitt jobb a nagy hely am is. Van egy opel astra G 600 körül ismerősőmé. 200 ezer km el. Szerelő ismerosomhoz hordja mondta hogy patent fellett ujitva vezérlés fék szilentek minden. De félek tőle mégis nem volt még ilyenem.
2017. máj. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!