Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom, melyik cég csinál...

Djvargesz kérdése:

Hol tudom, melyik cég csinál a kocsi ajtajára mágneszárat, kilincs belakatolással együtt?

Figyelt kérdés
Nem muszály olyan ahol be is lakatolják a kilincset, elég annyi, ahol meg tudom csináltatni, hogy távirányítóval lehessen nyitni az ajtót. Lakatolást már megoldom máshol. Előre is köszönöm. (Osztó és lebéző posztok nem érdekelnek)

2017. máj. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kocsiajtó lelakatolásáról nekem elsőre a Mr Bean ugrott be... :-) De kiröhögni nem foglak, mert biztosan van valami speciális oka, hogy így akarod megoldani, viszont kíváncsivá tettél, hogy miért? Nagyobb értéket tárolsz az autódban, vagy korábban már feltörték?
2017. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem jött át a dolog... :) A lakatos munkás- bármilyen meglepő nem a lakatokkal foglalkozik. A belakatolni alatt a kilincs befalazását értem (gyengébbek kedvéért). Lásd tuning autók. A lényeg most a mágneszár beszerelésével foglalkozó cégek érdekelnének.
2017. máj. 22. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nevetni fogsz, de a "belakatolás" az a lakattal való lezárást jelenti minden normális esetben.

Amikor az autó karosszériáját kijavítják, akkor szoktak mondani, hogy kilakatolták a kasztnit.

Azt is írhattad volna, hogy becsinálták a kilincs helyét de az még röhejesebb.

A lakatosok úgy mondják, hogy behegesztették vagy befalazták, vagy a nyílást lelemezelték lezárták, esetleg elvakolták.



/ha már ilyen laza csóka vagy, aki csak autós szlengbe tud fogalmazni, akkor legalább pontosan tedd..... / ;)

2017. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Jól érzed, dobtam is egy hátast, mikor láttam, hogy mit értettem félre. :-) De akkor most nem röhögni rajtam sem jó?

Én ezt úgy ismertem, hogy "kilincsfalazás".

Szerintem bármelyik komolyabb tuning cég be tudja szerezni hozzá a zárat.

2017. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!