Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kipufogó tartó váz kiesése...

A kipufogó tartó váz kiesése a kaszniból vezet nagy kárhoz hosszútávon?

Figyelt kérdés
sajnos a kátyúk miatt erősen utödött az autó, ezért a kipufogó alatt található váz jobb része kiszakadt a kaszniból (alatta lévő fedél tartja) illetve elinduláskor 'cirippelő' hangot ad a futómu. Ezek ellenére nagyon szeretem az autót, szerintetek tartsam meg és az esetlegesen keletkező hibákat ebbol adodoan még lehet orvosolni? vagy még most vegyek új autót ? köszönöm előre is
2017. máj. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A kipufogó tartó váz? Hát jópár autót összeeszkábáltam, de ilyenről még nem hallottam. :)

Szerintem vidd el szerelőhöz, minden kipufhoz köthető hiba fillérekből megvan(persze ha nem katalizátort, meg dobot kell cserélni)

Vannak ilyen direkt kipufogó szerelésre szakosodott szervizek is, de mondom, egy sima szerelő is bevállalja.

2017. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranka ne erőltesd ami nem megy.....nem vagy már a régi......
2017. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Drága aranka!

-egy autó nem szokott ütődött lenni, maximum a gazdája. ;)

-sosem láttam még olyan autót, ahol a kipufogó alatt(!) van a váz

-ezt a műszaki anomáliát, még sikerült űberelni azzal az elmésséggel, hogy az említett alkatrészt az "..alatta levő fedél" tartja.

(bizonyára azért hívják fedélnek, mert alatta van. ja!)


Lehet hogy felfordítottad az autót és azért látod ilyen sorrendben?

Azon már meg sem lepődök, hogy egy ilyen csudajármű futóműve induláskor cirippelni is képes.

Természetesen tartsd meg ezt az autót, nehogy megválj tőle.

És ha kérhetem továbbra is tájékoztass minket a jelentkező problémákról.

Mindig örömmel olvassuk híradásodat.

2017. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem meg nagyon sok autó utődött a magyar utak kátyúitól amibe 70el/80al mennek bele, lehet egy nagy beton fekvőrendőrtől szakadt ki mert elég nagyot utődött mikor átmentem rajta 50el. a kipufogónak semmi baja.Egyébként olajcserén emelték fel és mondta a szerelő hogy nagyon szétlett baszva az alja...
2017. máj. 23. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:
az autó alján lévő burkolat tartja a kiesett részt. Olyasmi burkolat amit az autó elejéről/aljáról leszoktak levenni hogy hozzáférjenek alulról.
2017. máj. 23. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranka, te vagy az?
2017. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!