Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Tigra miért női autó? Én...

Opel Tigra miért női autó? Én fiú vagyok és nyárra hobby autónak szeretném a nissanom mellé, mert élmény hogy letudom szedni a tetejét. De félek hogy kiröhögnek miatta, mert azt mondják női autó.

Figyelt kérdés
Ha megveszem, mit kell rajta nézni elsősorban? Laikusként? futóművet megfogom tutira, kormányt hirtelen jól betekerem stb ilyenek, de kb ennyit tudok. meg azt h nem e olajos a motor, illetve megy e rendesen.... 1.8 at szeretnék.
2017. máj. 22. 20:01
 1/10 anonim válasza:

Mikor a motorteret nézed , diszkréten nézd meg hogy meleg-e a motor, ha igen akkor valószínű füstöl mikor még hideg általában ezt nem figyelik az emberek

viszont van egy videó youtubon amit ha szeretnél belinkelek neked !

Arról szól hogy miket nézz meg egy autón vásárláskor!

Azt hogy le lehet-e vágni a tetejét egy hozzáértő embertől kérdezd :)

https://www.youtube.com/watch?v=Yfsm_62odgY

https://www.youtube.com/watch?v=dPTzNCLz9xw

mind a kettő hasznos lehet

2017. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem kell levágni, mert gyárilag cabrió! Köszönöm nagyon a hasznos választ :) Tehát ha meleg a motor, akkor mér előtte beindították hogy ne füstöljön?
2017. máj. 22. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek: A Tigra alapjában valóban női autó. Ezt a részét megfelelő színválasztással, felnivel, sötétítéssel, és egyéb optikai módszerekkel ellensúlyozhatod.

Motor: hidegen-melegen induljon, ne füstöljön, szép hangja legyen, menjen is rendesen. Ha olajos a blokk oldala, az még nem tragédia, de nézd meg, ahol állni szokott a kocsi, a földön ha olajcseppek, vagy tócsa van, akkor az nem jót jelent.

Kaszni: Ne rohadjon sehol.

Futómű: kerekeket feszegesd meg kézzel, kormányt rángasd meg,kéziféket behúzva löködd meg a kocsit, sebességbe rakva kézifék nélkül ugyanúgy.

De a felsoroltaknál még jobb, ha megkérsz valakit, aki ért hozzá, hogy menjen el veled kocsit nézni.

2017. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy megfogok kérni valakit. Amúgy nem tudom miért lesz egy autó női. 1.8 elvileg megy 210-et. nem tudom ebben mi a nőies. meg eleve nem tudom mi az ízlésben a nőies, de igazából már szarok rá. Nekem ilyen az ízlésem.
2017. máj. 22. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
A Tigra egy pici, sportos autó, de közel nem sportkocsi. Főleg az opelese szar váltójával nem az. Az ilyeneket szokták szeretni a nők, bejön nekik az a szappandoboz forma. De ha ez tetszik, abban szerintem semmi kivetnivaló nincs!
2017. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem férfias, ahogy a 206 cc sem az. Ha ez nem zavar, vegyél. A kis autó amugy nehez, draga a tetőszerkezet javítása, ha elfarad. Corsa alapú, az 1.8 ECOTEC nem a legjobban sikerult Opel motor. (ha ezekben az van..125LE)
2017. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a válaszokat. Én okádok a kocka alakú autóktól mint pl az audik nagy része, és nem bírom a hosszú és egyszerű formákat. Pont az fogott meg a kisautóban hogy olyan lekerekített és pofás. Pl még gondolkodom egy peugeot 207 vagy 307-en. azok is nagyon szép autók. gyerekként nekem a vw bogár volt a kedvencem :D


És nem vagyok se nő, se meleg :D

2017. máj. 23. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Akkor én a helyedben egy Mazda MX5-öt vennék.

- nem nőies

- sokkal jobb vezetési élmény, mint a Tigránál

- minőségibb összeszerelés

- megbízhatóbb


És az minden, csak nem kockaautó.

2017. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nézegettem az MX5-öket is, de vászontetősek. Még egyszer mondom NŐI autó nem létezik. Nincs vaginája. Ez ízlés dolga kinek milyen forma tetszik.
2017. máj. 23. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát, bakker, ennyi erővel felveheted a rózsaszínű tűsarkú cipőt is, hiszen annak sincsen vaginája... :-)
2017. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!