Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motortér mosásának van értelme...

Motortér mosásának van értelme, vagy csak többet árt mint használ?

Figyelt kérdés
Jópár éve megvettem az autómat akkor 8 éves Vw polot és kimostam a motorterét sterimobbal,utána csak dadogott.Aztán fél napig kellett fujkodni kompresszorral mire helyreállt. Most már eltelt 6 év megint elég koszos. Érdemes kimosni,vagy inkább hagyjam?
2017. máj. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az elmult 2 napban ha nem volt vagy 5ilyen motor mosós kérdés akkor egy sem!keress vissza!
2017. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem mernék nekiesni. Egyrészt annyi elektronika van ezekben a mai autókban, hoyg félnék hogy valami beázikés több százezeres károm lesz a móka végén.

Másrészt inkább legyen poros a motorom, mint hogy elkezdjen rizsdásodni. Szerintem az sokkal zavaróbb és csúnyább lenne.

Amit kézzel elérek, azt tekörlöm ronggyal. A műanyagokat áttörlöm műanyagápolókkal. A többit amennyire elérem kiporszívózom, kompresszorral átfújkálom és kész. Így csinálom évtezedek óta és szerintem nem koszosabbak a motortereim mint az átlag.

2017. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 crudy ***** válasza:
Rozsdasodni nem fog csak ha nem hasznaljak. Az elektronikanak tenyleg art de ezt egy szoktak h az aksit, a szigeteletlen csatlakozokat stb letakarjak addig. Es surun mosok motort mert szeretem ha az is tiszta, bar sose latja mas es en is keveset de attol meg az auto resze.
2017. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki sűrűn most motort és felületi rozsda itt-ott van a motortérben. Nem szép.

De nyilván amikor láttam mindig csak hallucináltam, vagy pedig hazudok. Bár nem értem mi érdekem fűződne hozzá, de biztos így van...

2017. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Autószerelő ismerőseim rendszeresen mossák a motorteret, ha olajfolyást kell javítani. Náluk nem dadog egyik sem :)
2017. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használni nem használ semmit, cserében rengeteget árthat.
2017. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!