Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C6 2004-2008-as...

Audi A6 C6 2004-2008-as modell milyen autónak számít most?

Figyelt kérdés

Egész konkrétan 2007-es sedan.

Nem menozésre kell!

Ezt néztem ki, mert tetszik és kényelmes. Nézegettem Ignisia-t, Passat-ot és Octaviát is, de egyik se tetszik. És az A6 sokkal kényelmesebb is az osszestol.

Csak azért kérdezem, mert sokan furcsán néznek azokra akik újabb olcsóbb modellek helyett régebbi drágát vesznek.



2017. máj. 24. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
És te most a furcsán nézőknek akarsz autot venni vagy magadnak?
2017. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen magamnak. Inkább arra lennék kíváncsi van-e komoly indok az újabb mellett az esetleges meghibásodásokon kívul?
2017. máj. 24. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van.

Nagyon fasssza kocsi, de rohadt költséges tud lenni.

Milyen motorizáltságot keresel?

2017. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A legkényesebbet.

2.0TDI Multitronic váltóval.

2017. máj. 24. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Az "esetleges meghibásodáson" kívül nincs.

Az ilyen A6-okból a normálisabbak jól felszerelve 3 lepedő körül mennek. Ebből új autót csak belépő szintű fullfapadot kapsz. Tehát tulajdonképpen mindenben gyengébb, mint egy A6. Kivéve a szervízköltséget, ami egy új, kis kategóriás autónál minimális, egy régi, középkat prémium szedánnál meg sok. (ezért is adják el)

2017. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én msot adtam el egy ilyet. Hogy milyen autó? Khúrva jó szerintem. Erős, nagy, kényelmes, sok extra is volt benne, a formája időtálló. Mindent tud, amit egy autónak tudnia kell, de még valamennyire te vezeted (ekkor még nem volt ez az önvezető autó mánia). Én ajánlom, de gondold meg, hogy nem lenne jobb vétel egy 3.0 TDI Tiptronic?
2017. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jobb vétel lenne, csak nem kell akkora motor. Számitásban van egy váltó javitás is (~1000€).

Azért tudom, hogy mit veszek.

2017. máj. 24. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
A motor javításra is tegyél félre, mert ezek a PDTDI-k bizony nem a tartósságukról híresek. A fenntartási költsége is prémium. Ha ezek rendben vannak, akkor kell nézni egy megbízható előéletű darabot.
2017. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon dzsukel autó testvérem. Mink se menőzni vettük. Olyan jól szólnak az aranyeső meg a vakuljál meg úgy szeretlek számok a hifiből hogy meg kelletett vennünk. Az ilyen Insignia meg Passat meg Octavia a csóri gádzsóknak valók. A mienknek egy hibája volt. Nem sötétített ablakok voltak de kicseréltettük sötétítettre. A TDI tol mint mozdony. Keleti kényelem nyugati presztízs.
2017. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!