Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Vito 110D autómatás...

Mercedes-Vito 110D autómatás 1993 as végsebessége mennyi lehet? Most akarom megvenni de csak 110 -et megy! Állítólag hengerfejezés óta ennyi! Mi lehet a baj ha van neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:26
 1/5 Réti bubuzér ***** válasza:
Ne vedd meg!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerűld ezt a márkát! Ne akarj magadnak bajt!
2010. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NE VEGYÉÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vegyél Fiat Scudo JTD-t vagy valami PEUGEOT HDI-t MERCEDEST NE!!!úgy shit ahogy van!!És a fiat a legjobb!

[link]

na ezt olvasd végig!!

tegnap megtettem, hoszú, de megéri!!

2010. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meglett a baja 1-2 napon belül:D pitiáner dolog volt:D Tanksapka elvolt dugulva!!!xD tankoláskor vettem észre hogy szisszent egyet!Azóta is megy a szekér gond nélkül,nem bántam meg!!!
2011. jan. 17. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A 110D Általában turbódízel én 170km/h-t mentem már vele. Lehet nem tölt a turbó.. Vagy valamit nem jól raktak össze. Amúgy nekem van merci 110D-m mai napig bár manuális 5 fokozatú. Ha jól van összerakva akkor megy mint a golyó és erős mint a bivaly meg szerintem szép is. De hátulütőlye hogy valóban drága hozzá az alkatrész és mivel megy rendesen így mindenki tapossa mint az állat és utána szidják mint a bokrot ha szétmegy valami mert sokan olajat is lusták cserélni! Ez nem IFA !!
2011. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!