Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha leteszem az a2-s motorjogsi...

Eszemental kérdése:

Ha leteszem az a2-s motorjogsit vezethetek 125ccm-es motort ugyanúgy, mintha az a1 est raktam volna le?

Figyelt kérdés
Csak 11kw helyett 35kw-ig.

2017. máj. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
persze
2017. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgy h csak a2-m van, tehát az a1-et nem rakom le külön. Am már megvan
2017. máj. 25. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A2-es jogsival csak 35kw-os motort vezethetsz. Ha 125-össel akarsz menni, le kell tenned újra az A1-et. De akkor elvesződik az A2. Ha nagyobb motort veszel, lerakod az A2-őt, viszont elvesződik az A1.....................................................................................................................................................................................
2017. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem értelmezhető volt a költői válaszom. :)
2017. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az A2 35 kW-ig enged vezetni. 0-kW-tól 35 kW-ig. Érted?

(Amúgy szerintem beírják az A2 mellé az AM-et és az A1-et is, de ebben nem vagyok biztos)

De ha A2-t akarsz letenni, akkor már elmúltál 18, ennyi idősen már igazán nem kéne ilyen baromságokat kérdezni.

2017. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!