Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 2015-ös...

Mi a véleményetek a 2015-ös Subaru WRX STI-ről?

Figyelt kérdés
Akár lehet korábbi modellekhez és konkurenciához(pl.: Lancer Evo) hasonlítani, vagy csak úgy simán értékelni, minden érdekel. :)

2017. máj. 25. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól eltekintve, hogy mind egy benzin temető, hatalmas élmény. Párszor volt szerencsém vezetni, de nekem pl. nem kéne.

Az Evo hasonló, nagy élmény, magas fogyasztás.


Nyilván aki ilyen autóban gondolkozik, az nem nézi a fogyasztást.

2017. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem is a fogyasztás most a lényeg, hanem a vezetési élmény. Igazából ezeknek mindig is az volt a lényege... na meg, hogy A-ból B-be mindenen keresztül ku*va gyorsan el lehessen jutni úgy. :)


Egyébként elfelejtettem kiírni, de a kérdést a Totalcar-os cikk ihlette, ahol eléggé lehúzták.

2017. máj. 25. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy 2004-es modellel mehettem párszor, az nagyon tetszett.

Autó esetén a gyorsan A-ból B-be jutás nem egyértelmű számomra.

Igen, pályán egy BP-Siófok gyors, HA nincs dugó.

Viszont induljunk egy mind a ketten délután fél 4 felé a Svábhegyről- Erzsébet híd és végig ki a Kerepesin, találkozzunk a csömöri Auchannál! Te ezzel a Subaruval (vagy Evo-val) én meg a motorommal.


NEM kötekedni akarok! Csak beszélgetünk. :)

2015-ös Levorg-al mentem, nekem pl az tetszett.

2017. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felesleges volt kiírnod, egy pillanatig sem vettem kötekedésnek, amit írtál. :) Mindössze arról van szó, hogy az A-ból B-be jutást nem gondoltam végig rendesen, főképp mert most motorokra nem gondoltam. Meg inkább városok közötti főképp autópályás közlekedést vizionáltam, nem is feltétlen magyar autópályákon, hanem osztrák, német helyszíneken. :) Egyébként teljesen jogos, amit írtál, valszeg előbb ott lennél a madaras tesconál. :D
2017. máj. 25. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az STi-zés egy vallás. Ha erre vágysz, vegyél ilyet, bar az EVO jobb, fenntartasat nezve is. De az ugye nem boxer.... A gyorsasag nem jo érv, egy modern dízel is megy úgy, csak fele annyit eszik és kényelmesebb.
2017. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nyilván aki ilyen autóban gondolkozik, az nem nézi a fogyasztást."


Demég mennyire hogy nézi!

Szomszéd hülyegyerek is csak minden második hétvégén használja a Mitsut...XD

2017. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!