Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ingázáshoz érdemes lenne...

Ingázáshoz érdemes lenne pluszba valami olcsó szakadékot venni?

Figyelt kérdés
Azért, hogy ne a rendes kocsimba menjen a kilométer, napi kb. 2x68km. Astra, Golf, Passat, ezekre gondoltam.
2017. máj. 27. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen sok pénzed van fölöslegesen akkor meg. De ott a bizti, az átírás, a súlyadó, meg a szerviz + a vételár, ami egy astránál mondjuk 200e ft, akkor is leszel vagy +350e ft költségbe és fogyaszt 8 litert. Nem tudom mennyire éri meg neked, vagy mennyi idő után hozza vissza, de lehet jobban járnál egy robogóval
2017. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek vetted a kocsit ha nem azért hogy használd?

Ha ennyi pénzed van akkor inkább vegyél 4 évente új autót minthogy van egy szép kocsid a garázsban de csak hétvégén mész vele és tartasz mellette egy 20 éveset.

2017. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi értelme. Akkor járj vonattal, biciklivel, taxival, busszal, gyalog... Vagy cserélgesd az autókat 4-5 évente. Egyébként mi van akkor, ha megy bele a kilométer? Attól még az idő megy felette. Több pénzér nem tudod eladni úgysem. Egy normális autó motorja pedig bőven elmegy 300 ezer km felett is.
2017. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem hogy majd lerobbansz jó párszor a "rendes" kocsiddal aztán majd folyamatosan nézheted ahogyan az olcsó "szakadékok" elhúznak melletted :)
2017. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Rendszeres ingázásra minél újabb kocsit vennék, ami tele van légzsákokkal, vezetés támogató rendszerekkel és nem fogyaszt sokat.

Ha sokat mész, statisztikailag nagyobb az esély, hogy valami barom beléd rongyol. Akkor pedig nem mindegy hogy egy 20 éves bádogbódéban ülsz, vagy egy mai modern biztonságosabb autóban.

Lehet hogy lesz aki majd ezért lepontoz, de én így gondolom és teszem. Persze nem szentírás...

2017. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem írtad oda a Suzukit? Persze, hogy olyan autót vennék amit nem sajnálnék gyűrni, bár nekem az ilyen autó nagyon a szívemhez nőtt, ez egy Swift :) annyira egyszerű mint én, és ez a jó benne. Mondjuk én is félek, hogy valaki elém jön és felfordulok, de az én életem nem sokat ér szóval nem fogok több százezret költeni egy biztonságosabb autóra. De ez én vagyok.


Ha úgy vesszük a rendes kocsid kívánni fogja a kilométereket, gondolj bele nem megy tönkre az akksi három évente, mert csak ( csak gyanítom ) kis távokra mégy vele, vagy teszem azt nem regenerálódik a ( lehet, hogy dízel nem tudom ) részecskeszűrő. stb.


Meg a másik, hogy gondolom jó kis járgány, mutasd ország világnak, hogy mid van, ez a világ a külsőségekről szól, ne hagyjad, hogy buta polgártársak lenézzenek.

2017. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem veszek semmit.
2017. máj. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!