Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ~ 4 deci olajfogyasztás 3000...

~ 4 deci olajfogyasztás 3000 km-enként elfogadható?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy 7 generációs 1.6-os "EP2" civicet.

Teljes ismert előélet,régóta ismerem a srácot is.

Megmondta a hibáit (piti hibák) ,odaadta 2 hétre amíg kint van mert kamionozik,megmondta hajtsam próbálgassam,és majd döntök mire hazajön.

Elvittem szerelőhöz : teljes mértékben fedte a valóságot minden állítás.

Megmondta,hogy évente 10 ezer alatt kb 1,5 litert rá kell tölteni.

Maxra töltöttem mikor elkezdtem használni , 9 napja. Kb 900-at tettem bele,és a nívón valamennyire látszik,és picivel több mint 1 decit tudtam rátölteni.

220e km van benne


2017. máj. 28. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kevés egy japán motortól, de még bőven belefér. Ettől függetlenül szerintem több benne a méter, vagy nem a belevaló olajjal megy.
2017. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. tulaja ,és nagy "f.sz" évente váltogatja az olajat,honda és motul olaj,idén motul jövőre honda :D
2017. máj. 28. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

ez még teljesen jó. Nem az olaj neve a lényeg hanem a fajtája és a specifikációja!

Minden belső égésű motor eszi az olajat valamilyen szinten. És az a jobb ha eltűnik az olaj, mert legalább tudod pótolni. Másik eset mikor nem változik az olaj szint 10000 km alatt akkor bizony üzemanyaggal higul!!! ami sokkal rosszabb mivel nem tudod mennyi olajat evett meg, mennyi üzemanyag került bele...


Az enyém kb 6 dl eszik 10000 alatt

2017. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az enyémben 144e km van és 3000 km alatt megeszi a 2 liter olajat. :D Szerintem jó vagy nagyon.
2017. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!