Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem tudom milyen hutofolyad...

Ha nem tudom milyen hutofolyadek van a kocsiban muszaj az egeszet lecserelni?

Figyelt kérdés
Ra kellene tolteni, de nem tudom pontosan milyen ban benne. Narancssarga szinu
2017. máj. 28. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Illik ugyanolyat tenni bele igen.

Ha jól sejtem régen nem volt cserélve, így amúgy sem árthat egy mosás és csere.

Leereszted, kimosod a tartályt, feltöltöd a rendszert sima ioncserélt vízzel, átforgatod. Ha kezd melegedni a víz, akkor leengeded. Ha nagyon dzsuvás a víz, akkor ismételd meg még egyszer, ha nem szutyok, akkor elég egyszer.

Ezután szépen feltöltöd a rendszert, de már fagyállóval bekevert folyadékkal. Vagy veszel készen, vagy bekevered magadnak.

Átforgatod, ha kezd melegedni leállít és utántölt. Pár alkalommal néhány 10km után ellenőrizd a szintet és szükség esetén pótold a tartályban.

Kb ennyi a dolog.


Ha nem tudod/mered megcsinálni, akkor elég most csak sima ioncserélt vízzel pótolni, mivel nyár van. Viszont hosszú távon én javaslom a cserét!

2017. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!