Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy a 4t 125-ös...

Miért van az hogy a 4t 125-ös robogómnak, ha teljes gázt húzok, akkor nem tud kipörögni hanem dadog, és olyankor visszáb kell engedni a gázt félig és akkor pörög szépen?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján ez nekem karburálási problémára utal. Teljes gázállásnál nem jó a benzin-levegő keverék. A helyedben egy karburátor takarítással kezdenék, lehet, hogy valami dugulás/eltömődés okozza a problémát.
2017. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kevés üzemanyagot kap, vagy túl sok levegőt.

karburátor gond, fuvokák mérete pl vagy kosz.

2017. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valamiért kevesebb benyát kap. porlasztó szétszed, tisztít, összerak, örül.
2017. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a karbit szétszedtem kipucoltam ugyan az ! de viszont a levegő csavart annyira ki kelett hogy csavarjam hogy szinte ki esik, tényleg csak bele van kapatva hogy ne hagyjam el , az automata szivató nem működik , de nem vakdugóztam le hanem benne hagytam csak hozzá állítottam a levegőt és igy lehetett csak !
2017. máj. 31. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!