Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok es...

Melyiket választanátok es miert? 1.2011-12es Bmw 740d xdrive kb 100. 000 km-rel 2. Vadi uj skoda octavia rs tsi 245le vel

Figyelt kérdés
Fejtsetek ki hogy melyiket valasztanatok es miert?
2017. máj. 29. 21:05
 1/5 anonim válasza:
0%
Nyilván a 7-eset. Komcsi autók nem kellenek, ráadásul a fentebb írtak alapján többet is ér...
2017. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit akarsz rákölteni a kocsira a következő 5 évben.

A Skodára kb. szűrőket és olajat kellene venni és punk tum. A 7-esre meg jó eséllyel pár lepedőt rákölteni. Főleg, ha elhiszed a "magyar csodát", hogy valaki azért vett 35 milliós dízelt, hogy évi 18,000 km-t tegyen bele.

2017. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kerdest tekibtve hogy a két auto teljesen más ligában játszik......
2017. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, épp ésszel mindenképpen a Skodát, csak én kicsit bolond vagyok, és elgondolkoznék a BMW-n. De aztán rájönnék, hogy a Skoda Octavia RS is sokkal több, mint ami szükséges.

A gond ott van, hogy az Octavia egy sokkal kisebb, nem olyan fullos autó, mint a 7-es BMW. Milyen iégnyeid vannak?

2017. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazabol a 7es bmw csak a presztizse miatt erdekelne, amugy inkabb az octaviaval szimpatizalok. Meretileg az is boven eleg, szerintem azt is megnezik az utcan es megsem olyan feltuno, raadasul megy is.
2017. máj. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!