Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van T kategóriás jogosítványom...

Van T kategóriás jogosítványom most tettem le b re mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy a kormányablaknál kell-e igazolnom azt hogy meg van az elsősegély? Traktorosnál kellett, de kell-e mégegyszer?

Illetve kell-e az orvosi alkalmasságit igazolni? Azt a papírt már egyszer leadtam amikor a KRESZ-t tanultam az oktatónál. Anélkül ugye el se lehetett kezdeni a tanulást.


2017. máj. 30. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsösegély igazolás nem kell, de az orvosi alkalmasságit kérik az okmányirodában.

Abból két példányt kaptál, azon alapvető információk vannak, kell a jogosítványhoz, és ott is marad az okmányirodában

2017. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se kell külön igazolnod, a meglévő jogsiddal együtt minden benne van a rendszerben. Az új jogsidat a legutóbbi orvosi igazolás dátuma előtti születésnapodig kapod meg. Nézd meg a T jogsidat, hogy mikor jár le, ha már rövid az idő, akkor csináltass egy új orvosit is.
2017. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2016 ban lett meg a traktoros jogsim de ahhoz nem kellett orbosi alkalmassági
2017. máj. 31. 07:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Orvosi*
2017. máj. 31. 07:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy leadtad az orvosit. Két példányos, az egyiket elkérik, lemásolják visszaadják, a másik végig nálad marad. Szóval mindkét példánynak nálad kell lennie.
2017. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!