Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha eredetileg volt az autoban...

Ha eredetileg volt az autoban taviranyitoval mukodo ajtozar, lehetseges, hogy ujra azzal mukodjon?

Figyelt kérdés
Elhagytam egy ford focus (2007) auto kulcsat es nem volt masolat. Szerencsere kezifek nem vollt felhuzva igy elvontattuk egy Ford-os uzletbe ahol azt mondtak, hogy kinyitjak, kicserelik a zarakat, betaplallnak uj kodot inditashoz...azt mondtak valami bontoban lehetne taviranyitot venni az uj kulcshoz dr nem ertettem pontosan. Aki erti ezt kerem elmagyarazna nekem :D ?

2017. máj. 31. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint a 2007-es Focusnak már távirányítóval egybeépített a kulcsa. A tiétekben vagy nem gyári a központi zár, vagy érthetetlen amit a szervizben mondtak.

Képzelem mennyit kérnek a zárcserékért és az immobiliser tanításáért (200 ezer?), abba nem fért bele a távirányító?

Az elveszett kulcs távirányítós volt?


Utólagos központizár vezérlőt két távirányítóval már 10 ezertől vehetsz.

2017. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elveszett kulcs taviranyitos volt. En Erdelyben lakom, 1200 lej lesz a csere es 150 lejbe kerult a vontatas, tehat 1250 lej, az kb 85ezer forint. Nem epp annyira veszes de csak ugy kidobni az ablakon mar igen :D.
2017. jún. 6. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!