Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vogtland, vagy TA-TECHNIX...

Vogtland, vagy TA-TECHNIX ültetőrugó?

Figyelt kérdés
2003-as Fordomat szeretném 4-5 centit ültetni. Ez a két márka jött szóba,nagy árrés nincsen a kettő között. Nem versenyzésre,meg boyracerkedésre kéne,hanem normál használatra. Kérdésem,hogy melyiket ajánljátok. TA-TECHNIX egy kicsit olcsóbb,azt viszont 5 centit ültet. Tehát egy másik kérdés,hogy 5 centis ültetés még elmegy a gyári felfüggesztéssel?
2017. jún. 1. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő gyakorlatilag egy kutya...vedd azt amelyiknek jobban tetszik a szine!
2017. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vogtland azért talán jobb név. Amúgy meg Eibach vagy H&R és hozzá való gátló lenne az igazi. Ilyen rugókat nem kéne a gyári csillapítóval használni.
2017. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 4 centi azért még nem akkora ültetés,hogy csillapítót kelljen cserélni.
2017. jún. 2. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 2 cm-ig ajánlott. Amúgy is alulcsillapított lesz vele a kemény rugó. Ha nincs lóvé, meg kell hagyni gyárinak.
2017. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki az,aki két centit ültet az autóján? :D
2017. jún. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!