Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik városi kocsit vegyem?

Melyik városi kocsit vegyem?

Figyelt kérdés

Városi használatra kéne egy kocsi, több típus is megtetszett, nem tudok dönteni.

1. Seat Ibiza 1.4 75 ló 2000-2002 évjárat

2. Vw Polo ugyanaz a motor, mint a Seatba 2000-2002 évjárat

3. Skoda Fabia szintúgy ugyanaz, mint a kettő

4. Toyota Yaris 1. gen. 1.3 86 ló


Nekem ezek közül a Toyota jön be, 500k körül egész szépeket találni. De a felsoroltak is tetszenek. Ti melyiket vennétek? 20/f


2017. jún. 2. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy valamivel ujabb, de ugyanezzel a motorral szerelt Polo van, kenyelmes, jol vezetheto kis auto, a motor elegendo varosba es akar kozutra is. Jozan eszre hallgatva, fogyasztast es megbizhatosagi statisztikakat figyelembe veve a 4 kozul mondjuk egyertelmuen a Yaris lenne a nyero, de szegenynek annyira idetlen formaja van.
2017. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
yaris nem túl férfi autó
2017. jún. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A VAG csoportos kocsikat olcsóbb és könnyebb szervizelni, bontottan hegyekben áll hozzá minden, Yaris-nál talán kicsit nehezebb.

Egyébként mindegyik jó. Én VW párti vagyok, szóval Polo-t venném, meg az is néz ki a legjobban a 4 közül. De a Yaris is jó. Csak megfelelő állapotút kell venni

2017. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az asszonynak a Yarist, magamnak a Polot venném.
2017. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!