Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Dci (diesel) motorok...

Renault Dci (diesel) motorok tényleg kerülendők?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam (tulajtól is) hogy sok gond van velük, de mi? Volvóban, Nissanban is vannak, annyira rossz nem lehet, vagy de? :) Mitől??
2017. jún. 2. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Bizony szarok, az 1.5 dCi-t is eladták a Mercedesnek is, így nyomják le a konkurenciát!

:D

2017. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem rossz, csak ott van bennük a kockázat, és bizony esélyesebb, hogy gond lesz vele, mint egy HDI-vel, csak, hogy konszernen belül maradjunk.
2017. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mercibe rönó motort?? Miért? Ha tuttok írjatok légyszi konkrétumot, mert a következő kiszemeltemben is dci motor van, jó lenne nem pórul járni. Szóval hamarabb elromlik benne a... ?
2017. jún. 2. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, takarékos motor, semmi gond nincs velük.
2017. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2: A HDi nem PSA motor? Az másik konszern...
2017. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Mercibe rönó motort?? Miért? Ha tuttok írjatok légyszi konkrétumot"


Én is az autónavigátoron olvastam, 1 mp alatt megtalálja a gugli a cikket:

[link]

2017. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 totesq ***** válasza:
A családban volt. 0 km-esen vettük. Mégegyszer nem lesz az tuti. 1.5 dci, 60000 km, kettő kapcsolószelep azt még gariban az összes többit meg zsebből. Egyszer 300ezer akkor szétment a komplett rendszer cakk-pakk. Közben jópár kapcsolószelep csere 30000/db. 330000 km-nél adtam el de szerencsétlen vevő is a komplett rendszer fölújítással kezdte. Nekem biztos nem lesz mégegyszer dízel sem, nemhogy francia. De Te tudod.
2018. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!