Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Waberer's-nél mennyi most a...

Waberer's-nél mennyi most a kezdő nemzetközi fizetés?

Figyelt kérdés

c+e-re gondolok.


Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 3. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
500 körül ígérnek. 1 év hűség.
2017. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex67 ***** válasza:
100%

A fizetés több összetevőből áll, és főleg rajtad múlik mennyit keresel.

Egyébként az sem mindegy, hogy melyik telephelyre, és melyik csoporthoz kerülsz, erről érdemes tájékozódni, mert közel sem biztos, hogy a lakhelyedhez legközelebbi telephelyen lesznek a legideálisabb feltételek.


- Alapfizetés (Ez a mindenkori minimálbér)

Ebbe tartozik bele a belföldön történő vezetés, és az ezzel járó le-felrakás, illetve külföldről hazai telephelyre történő érkezés, valamint a belföldi telephelyről történő külföldre irányuló indulás ideje is.


- Napidíj

Munkanapokra (H-Szo) 56 Euro/nap

Vasárnap, és Ünnepnap 15 Euro/hónap


A napidíjat munkanapokon akkor is 56 Euroval fizeti, ha állsz, mert aznapra épp nincs felrakó csak másnap, vagy pl, péntek 14:00-kor azt mondja a Spanyol, hogy "bocsi, de majd csak hétfőn reggel 8-kor szedünk le" Ilyenkor a P-Szo is 56 Euro/nap, és mivel rakott vagy, így nem tudsz melózni, ezért állnod kell.


(Egyébként a napidíj csak abban az esetben jár, ha az adott napon 8 órát meghaladóan tartózkodik a gépkocsivezető külföldön, tehát, ha a járművezető belföldi indulás alkalmával a felrakással, és vezetéssel együtt pl.8 órát itthon dolgozott/vezetett, majd határt lépett, és néhány óra után pl. a Szlovénoknál állt meg éjszakára, akkor arra az időszakra nem fogják a napidíjat kifizetni,mert nincs meg a kint eltöltött 8 óra.

Ugyanez igaz visszafele is.

Amennyiben pl. az osztrákoktól jössz hazafele, kint már vezetéssel/egyéb munkával eltöltöttél 8 órát, és itthon pl. Mosonmagyaróváron, vagy a Nagykőrösin teszed le/adod át a kocsit, akkor jár a napidíj.)


- Üzemanyag megtakarítás

Norma szerint fizetik. Az elszámolási rendszer külön téli, és nyári fogyasztási értékekkel számol. Egy hónapban max. 100eFt lehet a kifizetett összeg. Ha túlmész a normán nincs levonás, ha rendszeresen túlléped a normát, akkor köteleznek egy vezetéstechnikai tréning elvégzésére.


Tehát rajtad is áll, hogy mennyit keresel. Minél többet vagy kint, illetve minél takarékosabban vezetsz, annál több a napidíjból + üza megtakarításból összejövő pénzed.

Vagyis, ha 3/1-be (három hét kint, egy hét itthon) mész, akkor 30 napos hónappal számolva relevánsan kevesebbet keresel, mintha négy hetet vagy kint, és 3-4 napot itthon.

2017. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alex67 ***** válasza:
100%

Javítás:

Vasárnap és Ünnepnap: 15 Euro/nap, (és nem hónap)

2017. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem jól kérdezed. Úgy kell kérdezni, mennyi a fizetés és mi a munkarend. Hiába ígér (ígér!) valaki 500 ezret, ha azt teljes hónapra kell érteni, ha utána otthon vagy, már lehet, hogy nem kapsz annyit.


Kezdőnek persze jó a Gyuri bácsi, de ahogy írták (én már 2005 - ben elhagytam az alakulatot) ahol ilyen összetett és áttekintethetetlen a rendszer eleve bukó, mert könnyen lehúzhatnak.


Korrekt cég így fizet: x kocsiban töltött nap szorozva egy számmal. Mondjuk legyen ez a szám 70 eurótól felfelé.

2017. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért már nem olyan a Waberers, mint régen, 1-2 éve teljesen korrektül mennek a dolgok, és elég átlátható szerintem.
2017. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja az is milyen korrekt hogy aláíratnak veled 1 év hűséget így ha kiderül hogy mégsem annyi a fizetésed amire számítani lehetett volna akkor vagy 1 évig leszel kénytelen elviselni a lehúzást vagy ha előbb elmész mégis akkor azért 300ezret vonnak le tőled. Biztos nem mennék olyan céghez ahol lemondok arról a jogomról, hogy próbaidő alatt bármikor utna pedig a törvénynek megfelelően felmondási idő elteltével INGYEN leléphessek ha már egyszer mégsem úgy mennek a dolgok ahogy azt ígérték tehát hazudtak.
2017. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
De írjon már valaki egy példát levonásra, mert mindenki mondja, hogy ennyit, meg annyit levonnak, de konkrét példát senki sem említ.
2017. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

korrekt ?! korrekt a faxom, az .... Példát akarsz? Kimentem a szokásos 3 hetes túrára, és a 3. napon már olaszból hazahoztak. Mondom mi van most, ennyi volt?! Ja nem csak így jött ki a fuvar... oké, egyszer még megcsinálom... kb 2 napig szaladgáltam itt magyarba, és aztán mentem csak vissza külföldre. Mit jelent ez? Hogy az akkori 40 eurós napidíjas rendszer szerint -80 euró a fizetésemből. faxa mi? Aztán ugyan ezen a túrán még a 2. és 3. hét között még egyszer hazahoztak magyarba, és most sem azért mert mehetnék haza, hanem utána még menjek vissza. Hát a jó anyátokat azt, bejöttem magyarba, lerakodtam, mondtam hogy felmondok, mondták tegyem le mosonmagyaróváron a kamiont és ott szálljak ki, de már este 9 óra volt, hogy az anyámba jutok el pestre a kocsimhoz? Elmentem pestre, kipakoltam, lebasztam a kamiont valahol, leadtam a portán a kulcsot és sziasztok. Ennyit róluk, büdös sz@rrágó banda.


Azt meg ne is mondjam, hogy 2 frencsájznál is voltam, de az üzemanyagpénzt SOHA nem fizették ki rendesen, még amikor elcsaltam direkt az adatokat kíváncsiságból hogy így mi lesz, és 10 liter megtakarításom volt, akkor se fizették ki. ilyen 0,5 forinton gurultam vágod? És tök mind1 hogy hogy fogyaszottam. Ezek a qrva automataváltós kamionok hogy fogyasztanának túl már nem azért, annyit fogyaszt amennyit fogyaszt, ha most épp dombon megyek fel nagy súllyal az is az én hibám lenne? Takarodjanak már...

2017. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az 1 év hűségidő, mirefel?
2017. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a hűséget alá írod a többi törzsszámú rabszolgához dobnak!
2017. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!