Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki lekérdezne 2 rendszámot...

Valaki lekérdezne 2 rendszámot? Lopott autók?

Figyelt kérdés

A lakóhelyemen itt áll 2 autó hetek óra, egy Skoda meg egy Mazda. A Skodának csúnya a festése és régebb óta itt áll, a Mazdának nincs rendszáma hátul, csak elöl és gyanúsak ezek az autók. Ha lopottak, lehet, hogy valaki hiányolja őket. A rendszámok: JNZ-056, JKR-535

Ha valaki lekérdezné nekem az Ügyfélkapun keresztül, megköszönném és adnék zöld pacsit.



2017. jún. 3. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Aki le tud kérdezni rendszámot,az a rendőr,ügyfélkapun Te nem kapsz személyes adatokat.
2017. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Az Ügyfélkapun bárki számára lekérdezhető rendszám alapján bármilyen autó néhány adata, például a műszaki vizsgákon rögzített óraállások 2012-től kezdve, és az is, hogy áll-e körözés alatt a gépjármű.

Viszont a lekérdezés díja eljárásonként 650 forint, tehát nem ingyenes.

2017. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes,csupán regisztrálni kell.

Kidobja az autó típusát,színét,forgalomban van-e,valamint hogy körözik-e.

2017. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, 3-asnak van igaza, tévedtem:


Rendszám: JNZ-056

Gyártmány: SKODA

Típus: FABIA 1.4 16V AMBIENTE

Szin: KÉK

A jármű körözés alatt áll? NEM

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.

Forgalmi adatok: -

Egyéb: A lekérdezett jármű forgalomban van



Rendszám: JKR-535

Gyártmány: MAZDA

Típus: MPV

Szin: VILÁGOSSZÜRKE

A jármű körözés alatt áll? NEM

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.

Forgalmi adatok: -

Egyéb: A lekérdezett jármű nincs forgalomban

2017. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem nincsen e-személyi igazolványom a regisztrációhoz, csak a régebbi fajta, ezért nem tudtam regisztrálni rá!

Időpontot kell kérni hozzá az önkormányzathoz!

Ment a zöld

2017. jún. 3. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekem nincsen e-személyi igazolványom a regisztrációhoz, csak a régebbi fajta, ezért nem tudtam regisztrálni rá!

Időpontot kell kérni hozzá az önkormányzathoz!"


Nekem sincs e-személyim, de még régen, sok éve egyszer személyesen bementem regisztrálni Ügyfélkapu fiókot, és azóta is azt használom.

2017. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Androidos telefonod van?

Írd be a hoogle playbe,higy autóvadász!

2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!