Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az olcsón fenntartható...

Melyik az olcsón fenntartható kombi benzines autó? Csak az Opel?

Figyelt kérdés

Azt ajánlották ezért gondolom. Bár Vw-t és Skodát néztem,nem tudom miért itt mindenki fi-kázza.

Szóval inkább már nem is nézek,mert ha sokat fogyaszt nem kell. Hoszabb távra gondolkodok,azért..

H-s astra lenne a jó?

Seat-ot is ajánlották bár az is Vw motoros.

Köszönöm a tippeket.


2017. jún. 4. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

H astrából pl twinport motor nem, ecotec lehet az csak az olajat eszi.

fabia 1,4, octavia 1,6, G astra, focus, golf

Személyes kedvencem a fabia 1,4 8V ha alacsony fenntartás és megbízhatóság a fontos.

2017. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Fogyasztásra bármelyik H Astra korú 1.6 benzines kb. ugyanannyit fog fogyasztani, VW 1.6 8V picit többet, mert az kimondottan iszákos. 1.6 alatt én semmilyen benzinest nem vennék, azis éppen hogy elrángat egy 1400 kilós autót.
2017. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tomcatters ***** válasza:
Hát én kapásból japánt vennék :) pl Kombi Toyota avensis vagy Accord en szemelyes kedvenc3m az accord ,nekem is az van ,csak abból a kombi ultra randa ,mint egy halottaskocsi,de nagyon megbizhato ,kategoriaja legjobbja :)
2017. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt az Opel nagy ellenfele, a Ford. Nagy, de olcsó és megbízható családi autó kell, akkor Opel Astra vagy Ford Focus a legjobb vétel.
2017. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De a Skoda sem rossz, VW-t pedig inkább dízellel éri meg venni.
2017. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!