Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR 50 Factory Ditech...

Aprilia SR 50 Factory Ditech (2006) megéri? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 20:04
 1/7 Kollár Gyöngyi válasza:
Az attól függ. Hány éves vagy? Mire szeretnéd használni?
2017. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok és suliba/barátnőhöz járni (suli pár km, barátnő 30), vagy csak simán motorozgatni a haverokkal a városban
2017. jún. 5. 20:39
 3/7 Csiß válasza:
Állítólag ezzel a ditech dologgal sok probléma van,de ezt csak olvastam,tapasztalatom nincs vele.Nekem régi SR 50 (vizes,minarelli) van,pár apróságon kívül semmi gond nincs vele.
2017. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

DiTech-el semmi gond nincs ha nem hajtják szét és karban tartják. Na a sport robogó azt biztos szét van hajtva, a karbantartás meg lutri.


Anno nézegettem őket én is de a szervizesek lebeszéltek.

2017. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor tudnátok valami hasonlót ajánlani, ami sportos?
2017. jún. 6. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Piaggio NRG, Yamaha Aerox, Aprillia SR 5 (2006 után, nem DT), Gilera Runner, Kymco Super 9 AC.


Ha nem értesz hozzá akkor vigyél magaddal valakit aki igen mert ezek zöme szét lesz taposva, konténeres olasz, osztrák, japán fos.

2017. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia nekem 2008as aprilla sr50r-em van és ditech. Az injector fel fogja adni és dràga a cseréje,meg maga az injector is. Ha tudsz válassz a piaggo blokkosok közűl minarelli és társaiba ne bízz mert nagyon megy de ha de olyan könnyen tönkre is megy. És emellett keresd karburàtorral ha nincs akkor vedd az injectorost. Ha tönkre megy alakítsd àt karbisra és akkor kiküszöbölöd a legnagyobb hibáját.
2021. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!