Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996 audi a4 b5 1z, mit lehet...

Dr.Úr kérdése:

1996 audi a4 b5 1z, mit lehet kihozni ebbol a motorbol h ne haljon ki, fél év alatt,?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok teljesítmeny noveleés teren? Tapasztalat?
2017. jún. 5. 21:15
 1/5 crudy ***** válasza:
Mennyit akarsz raszanni?
2017. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gyari 90 LE , 140-150 loerot szeretnek nem tudom mennyire lenne tartós, mennyit kellene? NYari fizetesem az autóra szeretnem kolteni
2017. jún. 5. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel párszáz liter gázolajat, és elkocsikázod, fel-alá járkálva az országban. Komolyan mondom, sokkal nagyobb élmény lenne, mint egy ilyen régi autóra locsolni a sok pénzt. Pedig én szeretem az erős autókat.
2017. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 crudy ***** válasza:

Az meg talan osszejohet de ilyenkor az elso lepes h muszakilag rendbe rakjak az autot. Utana mehet chiptuningra ami dob rajta sokat de nem lesz 140. Meg intercooler valami jobb szuro es komolyabb kipufogo rendszer. Igy mar kozelit. Utolso dolog h amikor mar eros azt az erot meg is kell tartani ugy h ne essen szet. Uj kuplung, huto nem tudom mennyire birja de szerintem nem melegedne, aztan lehet. Uj fek

rendszer mert azis kotelezo. Nem tudom mit dolgozol de harom havi fizu mondjuk egy 140es nettoval elegendo ra talan! Ha masra nem koltesz.

2017. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ne itt tedd fel, a sok álszakértő csak pampogni fog. A rendbe van rakva az autó és a motor, akkor 140-150 lóerő teljesen reális
2017. jún. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!