Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 évesen megéri megvenni?

20 évesen megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Egy Németországból behozott, 1999-es Opel Zafiráról lenne szó(benzines). Épp hogy 200.000 km van benne, és szinte olyan, mint ha csak pár éves lenne. Alig mentek vele. Amire nekem kellene az autó, arra elég, és ismerős miatt nem is olyan drága, de nem tudom költsek-e rá, ha ennyire öreg. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 6. 14:19
 1/8 anonim válasza:
Ahogy gondolod.
2017. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valójában én szeretném, mert próba közben sem volt gond vele, de nem 1-2 évre venném...
2017. jún. 6. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy egy 20 évesnek van-e szüksége 7 személyes autóra.


De ha megbízható az ismerősöd és tényleg olyan jó állapotban van, akkor jó vétel lehet.

2017. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nem a kérdő 20 éves, hanem az autó majdnem annyi. Mivel az ember életkora nem releváns autó vásárláskor.
2017. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy 20 éves 2017-ben egy 1999-es kocsi, de oké.


Rossz beidegződés. Sok kérdést így írnak ki, hogy milyen autót vegyek tizen- vagy huszonakárhány évesen.

2017. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem az állapot. Ha 18 évesen nem rohad és igazi az a 200.000 km, jó árban is van, akkor miért ne? Annyi hátránya lehet, hogy jó esetben is csak euro hármas a motorja.
2017. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert könnyebb kiírni hogy húszéves, mint azt hogy tizennyolc és fél éves.
2017. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban nincs lelakva, ha a rozsda sem ette meg az alvázat, akkor megéri. Kérdés persze, hogy mennyiért...
2017. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!