Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mopedautó vagy motorbiciki?...

Mopedautó vagy motorbiciki? (többi lent)

Figyelt kérdés

16éves vagyok, Erdélyben élek nem tudom eldönteni melyiket válasszam, melyik éri meg jobban?!

Itt AM-es mopedes jogsival lehet vezetni mopedautót gondolok itt az aixam-re.Előnye, hogy télen, esőbe használható, esetleg kutyát is tudnék szállítani?!(bár nem tudom ez mennyire lenne szabályos ilyen autóban) , és van csomagtartója.Hátránya pedig hogy lassú és ha már nem fogom használni mennyire lesz eladható?

Motorbicikli:gyors, könnyeben túl adhatok rajta de viszont itt A1-es vizsgát tennék.

Az autónál az lenne előny hogy itt az AM-es mopedes vizsga csak poligonon történik és nem kellenne kimenni az útra ami azért jó nekem mert az A1 es vizsgánál ki kéne menni és a vizsgáztató rendőr AKI ROMÁN a bukósisakba mondaná és én nem igazáb értem a nyelvet főleg ha el kezd nekem hadarni. Viszont az AM-es vizsgán ott tudná az oktató vagy valaki fordítani.

Melyik éri meg jobban, mit választanátok?



2017. jún. 7. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!