Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 2007-es VW Jetta....

Chimera46 kérdése:

Adott egy 2007-es VW Jetta. Ennek az autónak gyárilag, újonnan milyen vastag a kuplungtárcsája?

Figyelt kérdés
Annyit találtam csak, hogy ha minimum 0.3 mm a szegecstől mérve a mélysége akkor cserélni kell.

2017. jún. 9. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Motorkód?
2017. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És most milyen vastag réteg van a szegecs felett?
2017. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
BXE. Most, 1 mm körüli.
2017. jún. 9. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontos méretet nem találtam, de nagyjából 8mm a ferodo full vastagsága az új tárcsa esetén.

Hogy ez a szegecs vonatkozásában mit jelent, nem tudom.

Viszont szegecselve két oldalról van, így azok mélysége nem egyforma a tárcsa két oldalán.

2017. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jún. 9. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki akarod számolni hogy mennyit mehetsz még vele?
2017. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert az sok mindentől függ, előre nem nagyon lehet kiszámolni szerintem. Csak vettem egy használt kuplungot amiben (az eladó állítása szerint) 10.000 km van (jól is néz ki) és mikor cserélte a szerelő azt mondta, hogy 0.5-tel vastagabb ez mint ami benne volt és kíváncsi voltam, hogy mennyi a gyári érték.
2017. jún. 9. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Bontott kuplungot venni azért keményen kimeríti a fillérb4szás fogalmát. Inkább új szett, de minimum rakatok új kopó réteget a tárcsára. Pedig az autó nem egy filléres hulladék, ennyit megérdemelt volna.
2017. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Új kopó réteget rakatni szerintem gázabb, de kinek mi.
2017. jún. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!