Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Légzsák hibát jelző ikont el...

Légzsák hibát jelző ikont el lehet tüntetni BMW X6 esetén?

Figyelt kérdés
Kinyílt a vezetőoldali légzsák, de nem szeretnék bele újat tenni, ugyanakkor a légzsák hibáját jelző ikon világít. Hogy lehetne megoldani, hogy az ikon nem villogjon, egyáltalán meg tudom ezt oldani a légzsák pótlása nélkül?

2017. jún. 9. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakj bele légzsákot, és el fog tűnni. Majomra volt pénz, banánra nincs?
2017. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ha lenne annyim biztos tennék bele, de mivel nagyon befürödtem alvállalkozóként a hibámon kívül, még arra sincs pénzem, hogy tisztességesen megtankoljam. Ideig óráig, amíg nincs benne légzsák úgy is csak feleslegesen idegesít még az is, hogy villog azért kérdezném, esetleg ha a biztosítékot kiveszem, ami a légzsákhoz lenne?
2017. jún. 9. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez esetben elnézést, ritka kivétel, hogy valaki önhibáján kívül szorul prémiumautó sufnizására.

Sajnos megnyugtató választ nem tudok mondani. A biztosíték eltávolítása inkább hibakódot generál, mint megszüntetné azt.

Valaki, aki nagyon érti az agyát ezeknek, az tudná megmondani, hogy mi alapján érzékeli a jó légzsákot. Valami olyan elektronika kéne rá, ami átveri a computert. Viszont ha így adod el, és kiderül, akkor csúnyán megütheted a bokád, hozzáteszem jogosan.

Én a helyedben vennék egy bontott légzsákot.

Valószínűleg a légzsák cseréje után még szükség lesz a hibakód törlésére, amit megint szervizben, vagy hozzáértő, megfelelő eszközökkel rendelkező szakinál lehet megcsináltatni.

2017. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Viszont ha így adod el, és kiderül, akkor csúnyán megütheted a bokád, hozzáteszem jogosan."


Biztos nem látszik a szétszakadt kormányközép ugye? Azt meg nem nagyon adnak légzsák nélkül a bontóban.

:D


Kérdező, neked meg nem mindegy, hogy villog vagy nem? Hiszen tudod, hogy ki van lőve a légzsák. Ha zavar a fény éjszaka, akkor ragaszd le egy darab fekete szigszalaggal.

2017. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted nem lehet megragasztani egy kormányközepet?

[link]

Itt nem szakad, csak kinyílik a fedél. Szerintem ezt vissza lehet úgy rakni, hogy nem veszed észre, hogy nyílt.

2017. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!