Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elszeretném adni az autóm....

Elszeretném adni az autóm. Honnan tudhatom meg már telefonos beszélgetésből, hogy az érdeklődő nem e egy bidám bidám nepper? Nem akarok ilyenekkel foglalkozni.

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok ilyen van és elegem van ezekből, hogy: Há házúdtám ín neked? Tudod hogy őszínte vágyok. Na ezek nem kellenek. Sajnos nem mindig egyről van szó és ha az egyik tud is beszélni, megjelenik 2 olyannal akik nem, majd fillérekért akarják megvenni az autómat, mondva csinált baromságokra hivatkozva... Erre nekem sajnos nincs időm, de mégis az időmet rabolják. Nem értik meg azt, hogy NEM és nem hagynak békén. Hívogatnak a telefonon, elváltoztatott hangon, próbálják leverni az árat... De megismerem a hangjukat....
2017. jún. 9. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Felrakod hirdetésbe a kocsit, és a leírásban közzéteszed hogy kereskedők ne hívjanak.
2017. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tüntesd fel a hirdetésben hogy milyen érdeklődők hívását várod.
2017. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fel van tüntetve... ettől még simán magánszemélynek hazudja magát.
2017. jún. 9. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Én be szoktam írni, hogy romák ne hívjanak, vagy csak fehér, magyar állampolgárok jelentkezését várom.
2017. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Há házúdtám ín neked?"


Ez nem nepper, hanem cigány.


Tőlem általában kereskedők szokták elvinni az autókat. Igaz nem kérek értük sokat így nem kell nekik alkudozniuk.

:)


Ezt részt nem tudom értelmezni:

"nem e egy bidám bidám nepper"

Mit jelent, kinek a neme?

2017. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó nem néztél Tolvajkergetőket, azért nem érted!
2017. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj a bidám-bidámokkal? Rasszista vagy? Ők legalább csinálnak valamit és erről példát vehetne sok lusta magyar. Ha ki akarsz rekeszteni vásárlói köröket tedd fel úgy, hogy " tesók és nepperek kíméljenek, az autó jó állapotban van,az ár fix azaz alku NINCS" Én pont ezért használom a sokáig az autómat, hogy ne keljen eladni hanem majd ha olyan tré lesz akkor bontóba, most egy ilyentől összeszedek egy parkolási bírságot, nem írja át és gyorshajtást, ebből csak a gond van, és ez nem rasszistafasisztanáci módszer, egyszerűen csak elővigyázatos vagyok és nem akarok baj.
2017. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!