Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kaphatok érte? Megbüntet...

Mit kaphatok érte? Megbüntet egyeltalán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok hasonló kérdés van, bocsi.Van egy Simsonom (jó állapotú,nem lelakott roncs),van rajta biztosítás is,világítás,és persze bukó is mindig van rajtam.Jogsim sajnos nincs, de motorozni nagyon szeretek.Mit kaphatok ha igazoltat a rendőr?Leengedi a kereket és ennyi.Pénzbírságot kaphatok (tudom, hogy nem szabad azt mondani h szülő adta oda mert akkor őt büntetik)??Amúgy egy kis községben élek, és nem is az itteni rendőrtől tartok.
2010. máj. 18. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénzbírság és eltilthat a jogosítványtól,nem tudom mennyi ideig nem rakhatod le.
2010. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem oktatóm mondta hogy semmi esetre se vezessek autót jogosítvány nélkül, mert ha elkap a rendőr akkor a pénzbírság mellé(ami 100%biztos hogy jár akkor is ha motorral vagy)2évre eltiltanak attól hogy befejezzem a jogsit.:S
2010. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy változtat-e a helyzetenm, hogy 15 éves vagyok? Ilyenkor is kapok pénzbüntetést??
2010. máj. 18. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze ha vannak szüleid simán.Haveromat 17évesen ittas biciklizésért (xD) büntették meg , monta neki a rendőr h nem lessz sok a bírság mivel első eset és még kiskorú , erre küldtek neki egy 15000ft-os csekket :P

Motorral meg biztos h drágább , mert biciklivel max összetöri magát , míg motorral ha elütsz valakit....Meg abba gondolj bele leginkább , hogyha balasetezel te leszel a felelős még ha a másik hibájából történik is a dolog , hiszen hivatalosan te nem tudsz motort vezetni és nem is vezethetnél.

2010. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm, akit rutin vizsga előtt kaptak el, amint az apjával gyakoroltak a városban. Pénzbírság lett a vége (a szituációhoz képest megdöbbentően sokat szabtak ki!!!) + asszem 1 vagy 2 évre felfüggesztették neki a jogosítványszerzést..
2010. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából rendőrfüggő, ha nem száguldozol és nem csinálsz hülyeséget, és épp egy normálisabb rendőrt fogsz ki, akkor egy lecseszéssel hazatolhatod a motort. Ha viszont olyan a rendőr helyből két év eltiltás+pénzbüntetés.
2010. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!