Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lyukas kipufogóval nem szólnak...

Lyukas kipufogóval nem szólnak érte a rendőrök?

Figyelt kérdés

Nem kis lyuk van rajta, és hát "kicsit" hangos hangja van elinduláskor, egyesben kettesben utána már szépen halkul. Úgy már tűrhető, csak az elején mikor elindulok az egy kicsit eléggé hangos.

Tudom, hegesztessem ki meg ilyenek. Eljön ennek az ideje is, amint lesz rá pénzem.

Kérdésem az hogy ezért nem fognak belém kötni? :/

Másik az hogy hegesztessem ki, megéri megcsináltatni vagy vegyek egy másik kipufogót?



2017. jún. 11. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond nekik nem lyukas csak tunying :D
2017. jún. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Hallod 5.000 Ft megoldani kb. Ha ennyid nincs, akkor ne autózz.


Egyébként elméletileg tanították, ha kifúj a kipufogó akkor nem szabadna közlekedni az autóval (a magyarázat, hogy bejuthat a kocsi alól az utastérbe a kipufogógáz.) Tehát elméletben forgalmi is ugorhat.

2017. jún. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha rommá van korhadva a kipufogos azt nem fogjak tudni meghegeszteni akkor ujat kell venned!

Amigy azt nem ertem miert kell ennyire elhanyagolni valamit,es megvárni azt hogy minél nagyobb lyuk legyen rajta....amit aztan annal nehezebben meg annal dragabban lehet majd javitani!

2017. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

5000 ft? Ekkorul lenne?

Azt hittem jo huszon felul lenne

2017. jún. 12. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Lyukas kipufogót már elég nehéz hegeszteni tartósra, mert szét van rohadva már a dob amúgy is. Inkább a cserére kezdd el gyűjteni a pénzt.
2017. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mond nekik nem lyukas csak tunying".


Hatósági fülnek oly mindegy melyik verziót mondod...

2017. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam inkább
2017. jún. 12. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Búntetés drágább, mint megcsinálni.... Neked melyik eri meg jobban.
2017. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig jártam az enyémmel úgy, hogy a katalizátor után le volt szedve a teljes rendszer, mert egyszerűen nem volt időm megcsinálni. Senki nem szólt semmit érte, pedig párszor találkoztam rendőrökkel. Ha szétnézel az utakon, elég sokan járnak hibás kipufogóval, valahogy a magyar ember azon spórol, na meg a gumin, ami sokkal veszélyesebb. Nem tudom, hogy milyen autó, de gondolom valami 20 éves lélekvesztő, amihez 10ezerért már lehet kipufogódobot venni, ha már téged is zavar a hangja, akkor lehet, hogy érdemes cserélni.
2017. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém javitása 3000-ft volt és szépen meg lett heggesztve ráadásul hőállo pasztával is le lett kenve
2017. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!