Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne, miként tudhatnám...

Érdekelne, miként tudhatnám meg, hogy mikor gyártották PONTOSAN, valójában a gépjárművemet?

Figyelt kérdés

Mert pl. a forgalmiban az áll, hogy 2007. decemberében

állították forgalomba, de ez csak azt jelenti, hogy akkor helyezték forgi-ba, s hónapokkal azelőtt gyártották le.

Sőt lehet, hogy több mint egy éve (?). Ezt meg lehet tudni valahogyan, valahonnan? Az is lehet, hogy már 2006-ban lekerült a gyártószalagról de csak 2007. dec-ben vették meg újonnan és helyezték forgalomba.

Szerintetek?



2017. jún. 12. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hova foirduljak ilyen ügyben, ezért kérdezlek titeket, hátha valaki meg tudja mondani, hogyan, merre.

Köszi.

2017. jún. 12. 15:44
 2/5 A kérdező kommentje:
FORDuljak - helyesen.
2017. jún. 12. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ez alvázszám alapján kidobta napra pontosan a gyártás idejét.

2017. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
A gyártási év is ott kell legyen a forgalmiban, de az alvázszámból is kitalálható. Ha jól tudom, akkor a 10. karakter jelöli a gyártási évet, de a biztonság kedvéért guglizd be
2017. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Csak ez sajnos fizetős :(

2017. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!