Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be helyezhetem az autóm...

Be helyezhetem az autóm fényszórójába a 180w-os H7-es led izzót?

Figyelt kérdés
Izzó vásárlás előtt vagyok, a fészóróm projektoros azaz vetítő lencsés, távolsági és tompított egyaránt H7-es foglalatú. A kérdés igazából az lenne, hogy el bírja-e az autó gemerátora valamint a kábelezése ezt a 180 w - távolsági (ritkán használatos) és a 110 w-os tompított fényszóróban használandó izzókat ?

2017. jún. 14. 17:48
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

LED izzót eleve nem tehetsz be halogén helyére. 180W LED meg azon a kis helyen... nos az akkora kamu, hogy nagyon gyorsan el kéne felejteni.

Mellesleg jó háromszoros áram lenne, ha legalább a W igaz lenne, azaz a tompítottad kb 10A helyett kb 30-at venne fel, ennyire biztosan nincs túlbiztosítva.

2017. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor javaslat ? Trafó kéne hozzá vagy mi ? Vagy maradjak H7 55w Hid xenonnál ? Távolságiként sem bírná el a 180w led-et ?
2017. jún. 14. 18:01
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Gondolom párban 180w, tehát 90w/db. Én maradnék az 55w/db-nál, biztos ami biztos. Projektoros b5.5 passatban király lett, de ugye illetális. Jah, meg mókolni kell, hiszen jó nagy a hátulja
2017. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
B5 passatrol van szó :) 55w xenon vagy led ?
2017. jún. 14. 18:30
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

B5.5-be láttam (3bg).


A led jobb volt, bár a xenon sem utolsó. Xenon 35w, led 55w

2017. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A H7 az sosem lesz xenon, az csak a reklám maszlag.

Legnagyobb mértékben akkor fog javulni a világítás, ha a gyári halogént gyári xenonra cseréled. Minden más az vagy kókányolás és/vagy kib.szás a szemben jövőkkel.

Ha nincs anyagi kereted az új xenon lámpatestekre, akkor bontóban is találsz. Egy hozzáértő autóműszerész pedig gyári minőségben be is építi.


Azt sem szabad feledni, hogy szükség lesz fényszóró mosó valamint magasságállító berendezésre is.


Könyörgöm, inkább csináltasd meg rendesen és felejtsd el a sok utólagos ledes meg sokszáz wattos halogénes hülyeségeket!

2017. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!