Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális Tdi szervizet keresek...

Kiss Balázs1986 kérdése:

Normális Tdi szervizet keresek nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés
Kellene valaki aki tudlya hogy hogyan kell egy Tdi változó geometriáju turbóját beállítani, átnézni a vákumrendszert itt nyíregyháza környékén? Köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem arrafelé senki se "tudlya". Van arrafelé mindenféle szerviz: Sdi, Hdi, de a TDi-ket mindenki Debrecenbe viszi szervizelni.
2017. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Turbót beállítani? Lehet én vagyok lemaradva, de ezzel a szókapcsolattal még nem találkoztam.
2017. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 crudy ***** válasza:
A valtozo geos turbokban beepiteskor be kell allitani a vezerleset. Letezik olyan h elromlik a mechanika resze de akkor szerelni szoktak nem beallitani. Nem tudom mi baja lehet de alapvetoen van mit allitgatni rajta. Ebben gyarilag van es csak ugy utan állítgatni egyebkent nem kell.
2017. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várj oylan szervízt ami csak egy típusra van ráállva. :D
2017. jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!