Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy alap 1.4-es (59 kw,79...

Egy alap 1.4-es (59 kw,79 paci) motorbol lehet tobbet kihozni, egy 1.6-os szintjere?

Figyelt kérdés
2007 es 1.4 focusom van. Olvastam par helyen,hogy ugy mond szamitogepel max 25% ot tudnak ra segiteni. Kerdeztem markaszervizben,de ott nem foglalkoznak mar ilyennel.
2017. jún. 15. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Egy 10 éves számítógéppel hogy lehet megcsinálni, hogy a mai játékokat full grafikán vigye?

Egy 5 literes öntözőkannába hogy lehet 10 liter vizet önteni?

Egy max. 1600 fordulaton centrifugázó mosógéppel hogy lehet 3500 fordulaton centrifugázni?

Egy max. 300 Mbit/s adatátvitelre képes routeren hogy lehet átvinni 700 Mbit/s sebességgel adatokat?

Egy 400 oldalas könyben hogy lehet a 600. oldalra lapozni?

Egy alap 1.4-es (59 kw,79 paci) motorbol lehet tobbet kihozni, egy 1.6-os szintjere?


A kérdésekre egyszerű a válasz. Olyat veszel.

2017. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egy alap 1.4-es (59 kw,79 paci) motorbol lehet tobbet kihozni, egy 1.6-os szintjere?"



Mondjuk eladod és veszel egy 1.6-ost? Sose értem, mi a jó kur*va büdös pic*sát akarnak tuningolni egy autón. Vegyél olyat és kész.

2017. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljes átalakításból még 300 Lóerőt is ki lehet hozni.

Alacsony fordulatszám-tartományban szinte semmi sem hoz nagyobb teljesítménynövekedést, mint a lökettérfogat-növelése.

2017. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!