Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elrepedt a hűtő csövem. Haza...

Elrepedt a hűtő csövem. Haza kéne hoznom a kocsit mert szétlopják. Vontassam vagy merjek vele 4 utcát menni?

Figyelt kérdés
Az kb 2 km lenne spriccelt a víz amikor felnyitottam a motorház tetőt. Olyan helyen van ahol szétkapnák egy este alatt. 1 hét alatt a polgárőrség rácsait is lelopták, szóval nem kispályások laknak ott.
2017. jún. 15. 15:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, vontatni nem nagyon merem, de ha kell akkor megteszem..
2017. jún. 15. 15:06
 2/15 A kérdező kommentje:
Opel Omega A 2.0 benzines..
2017. jún. 15. 15:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék vele, de megállnék fél km-enként, és öntenék bele vizet. Sima csapvizet is tehetsz bele, most úgyis kifolyik.
2017. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hol a tartály...
2017. jún. 15. 15:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Fotózd le jól a motorteret és illeszd be ide a képeket ...
2017. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerelő is ezt mondta, én gyalog oda biztos nem megyek már hazajöttem taxival ( Ő se akart kijönni ) vissza meg sötétedés előtt megyek miután kivisz Apu. Csak nem tudom hová öntsem majd a vizet..
2017. jún. 15. 15:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem ilyen?

[link]

2017. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem találtam mást, megkértem egy srácot fotózza le a csövet, kiderült hűtő a hibás. a pirosnál spriccelt a víz. [link]
2017. jún. 15. 16:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mernétek vontatni?

Rákötitek a rendes vontatókötelet, aki húz az finoman-lassan indul el minden alkalommal, neked meg folyamatosan fékkészültségben (tehát a pedálnál) a lábad.

Kereszteződésekben kell figyelni meg óvatosnak lenni és kész - életemben először rögtön 70 km-en át ültem vontatott autóban, mert a gazdája nem mert beleülni úgy, hogy a kötél rá volt akasztva a vonószemre. Ráadásul az én autóm volt a vontató. És keresztülvezetett az út Győrön... :D

2017. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Mivel magas ponton van a lyuk, gondolom, a hűtővíz nagy része megmaradt, szerintem 2 km öreguras stílusban vezetve nem öli meg a motort. Néhány perc az út, ez alatt jó, ha az üzemi hőmérsékletet eléri a motor.
2017. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!