Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opelosok miért vannak úgy...

Opelosok miért vannak úgy beleszerelmesedve az "autóikba"?

Figyelt kérdés

jelenleg astra g-t hajtok, ebből kifolyólag bennevagyok több opelos csoportban az állandó hibák feltárása miatt.

De ott konkrétan mindenki bele van buzulva a szutyok astrajaba..... pedig még egy ilyen proli ócska "ürülék" autót nem hordott a föld a hátán....

f,g,h,mind mind hulladék...

én is csak annyiból vettem ezt mert jó vételnek tűnt a pénzügyi keretemhez mérve, de azóta kb az autó árát beleöntöttem motorolaj formájában,úgy hogy nem füstöl,nem folyik,nem hengerfejes stb

... simán csak ecotec....



2017. jún. 16. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudod, mindenkinek a saját gyereke a legszebb... :-)
2017. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez egy pocsék gyerek..... brutál hogy van aki 3 naponta rak ki posztot hogy mi lehet a baj, meg nincs vkinek ilyen alkatresze stb, 2 hetente meg jon az en kicsikemes poszt es a "sosehagyottazutszelendeszeretem" mondatok. .
2017. jún. 16. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted a töbi autóba nem kell alkatrész?

Attól még, hogy Te kifogtál egy nagyon ganéj Astra G-t, attól még másnak lehet jobb állapotú autója ugyanebben a típusban! Csak ő szerelőhöz viszi az autót és fingja sincs miket cserélnek benne, csak fizet, míg mások megspórolják a kisebb szervizelések munkadíját, ha megunk szerelik.

Sok a hozzá nem értő nepper, akik azt hiszik autószerelők és szétszednek mindent, de összerakni nem tudják, aztán ebből lesz a sufni tuning.

2017. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne már belebuzulva? Hülyeségeket ne mondj, mert kiröhögnek.
2017. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

A H hulladék lenne?

Öregednek már azok is, de azért nem mondanám már az öreg semmire nem jó csotrogány bontószökevény kategóriának.

Sokan össztennék a kezüket, ha a magyar utakon nem futnának ennél rosszabb, elavultabb, Euro4/5-nél rosszabb autók.

Egy mai hasonló alsó-középkategóriás 2017-es autó sem űrhajó ég és föld kategória hozzá képest. Talán multimédiában, fejegységben haladt előre leginkább a technika. Pl a H Astra gyári navigációja, a pixeles kijelzőjével, buta színkezelésével ma már megmosolyogtató. De pl az adaptív bi-xenon fényszóró, az elektronikus csillapítású gátlók, a fűthető bőr ülések, nem mondanám, hogy rosszabbak, mint az utcán futó legrosszabb rozzant szutyokban. Nyilván nem a prémium kategóriával kell összehasonlítani és van ezekből is elhagyagolt, lelakott példány.


Amúgy meg ezt a "belebuzulást" én tapasztalom a VW-esek, Alfások, BMW-sek, sőt Suzukisok és még sorolhatnánk... körében is. Szerintem ez a dolog inkább emberfüggő, mintsem autómárkáé.

2017. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden markanak megvan a rajongotabora. Az Opeleseken csodalkozol? Mit szolnal az olaszokhoz? Teljesen normalis, ha valaki szereti az autojat. Vannak ilyen fanatikusok, minden markanal.
2017. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem is Opelom van, egy 30 éves darab, de amik ez után jöttek, azok valóban elég nagy trágyadombok.

Végülis valóban nem hagynak ott az út szélén, meg elindulnak, meg rengeteg alkatrész van hozzájuk, ez az előny.

Csak a rengeteg apró hiba, ami felőrli az ember idegeit, ablakemelő, ablaktörlőmotor, tetőkárpit, kapcsolók, stb...


Rengeteg autóm volt már, gyakorlatilag mindegyikre elmondhattam, hogy egy trágyadomb.

Ezt az öreg vacakot csak azért tartogatom, mert egyszerű mint a faék, halál megbízható, és nem nagyon romlik el benne semmi. Ellenben rohad, de nagyon.

Arra meg nagy ívben szarok, hogy milyet füstöl, bírom a nagy környezettudatos magyarokat, akik képesek hibrid autót venni, és örülnek, mennyit tesznek a szép tiszta Magyarországért...

Néha azért körül kéne nézni, hogy néz ki ez az ország.

2017. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Opelosok lennének belebuzulva a kocsijukba??? Nézzél körül például egy Alfa fórumon. :-)


Nekünk még ma is van egy F astra a cégnél, az ácsbrigád egyik fele azzal jár dolgozni, mert a 3 személyes platós Ducatóba nem férnek bele. Karbantartás szinte nulla, tankolják, és ha eszükbe jut, kap olajcserét, ha elfelejtik, akkor kimarad egy két intervallum, de igen ritka, hogy valami baja van, akkor is bontóból, aprópénzért megoldható a javítása. Igaz, hogy abban még nem az Ecotec motor van, hanem a régi, 1,4 nyolc szelepes. Kényelmetlen, rohad, csúnya, de amíg nem hullik szét alattuk, nem fogom kicserélni, mert bármi mást vennénk helyette, ennyi pénzből lehetetlen lenne fenntartani.

2017. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed egyszerű provokáció.
2017. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ha Opel fórumokon jársz, nyilván elromlott Opelokról olvashatsz. Igen, minden autó elromlik, de ettől még nem szar. Rengeteg Opel van az országban, még jó hog van naponta vagy 3, amelyiknek problémája akad.
2017. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!